Сучасний простір для діток та дорослих в селі Новопетрівка

Сучасний простір для діток та дорослих в селі Новопетрівка

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 904
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 14,13
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,5
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 64,63

Локація
с. Новопетрівка

Дати реалізації
Березень — вересень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 200 грн

Про що цей проєкт?
В селі Новопетрівка є парк, який знаходиться в центральній частині села, але його стан дуже занедбаний. Також проблемою є відсутність умов для змістовного дозвілля, дітям ніде проводити час, батькам нікуди зводити дітей тощо. Цей проєкт вирішить проблему  змістовного сімейного дозвілля, згуртування та місця проведення заходів для сімейного відпочинку. Адже ми плануємо створити сучасний ігровий простір.

Що плануємо робити?
– Проведення робочої зустрічі;
– Заключення домовленостей з ПСП «Лендфорт Азов» з надання техніки;
– Ознайомлення жителів села з проєктом та планами заходів;
– Підготовка території для облаштування майданчика;
– Закупівля будматеріалів для облаштування майданчику, обладнання та виготовлення пісочниці;
– Проведення будівельних робіт по встановленню дитячого майданчику;
– Проведення сімейного свята з конкурсами для діток та батьків на новоствореному майданчику;
– Запрошення місцевих ЗМІ для висвітлення результату проєкту;
– Подання звітності про реалізований проєкт;
– Проведення заходів: свята до Дня Рибака, Дня села та тематичних зустрічей.

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту з'явиться сучасний простір для змістовного дозвілля, розв’яжеться проблема відпочинку на свіжому повітрі сімей з малолітніми дітьми, а найголовніше — діти будуть розвиватися фізично, активно та весело в сучасному просторі. Покращиться інфраструктура села та естетичний вид парку. Очікуємо, що майданчик стане найчастіше відвідуваним місцем в селі, де жителі будуть гуртуватися та відпочивати.

Що буде далі?
Після завершення проєкту ми плануємо провести на майданчику свята для малечі до дня Захисту дітей, День тата, День матері, День Нептуна, тематичні зустрічі тощо. А також проєкт передбачає згуртування ще і спільними заходами, а саме — спільне прибирання дитячого майданчика за потребою, заміну піску, озеленення території майданчику тощо.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 904 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 14,13 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,5 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 64,63

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту