Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Street HAB-L: креативний простір для молодіжного саморозвитку і дозвілля

Street HAB-L: креативний простір для молодіжного саморозвитку і дозвілля

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1067

Локація
смт Чернігівка

Дати реалізації
Березень — червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 188 грн

Про що цей проєкт?
Проблемою є низька якість змістовного дозвілля сільської молоді та відсутність мотивованості до самоосвіти і самоорганізації. Щороку зростає кількість молоді, яка намагається поїхати із селища, проводити вільний час у найближчих містах. Молодь, яка не може виїхати з певних причин — проводить більшість часу у гаджетах, втрачаючи комунікативні навички, стає соціально пасивною.

Ми плануємо створити вуличний комунікаційний майданчик для дозвілля і самоосвіти Street HAB-L — на зеленій зоні під вікнами бібліохабу креативного простору. Він стане інклюзивним продовженням раніше створеного хабу, дасть можливість як залучати більше людей до заходів, так і вирішити проблему доступності.

Що плануємо робити?
– Оформлення на подвір'ї бібліотеки в Чернігівці зони вуличного кінотеатру та створення на зеленому газоні навпроти екрану для кінопоказів місця для дитячих візочків і інвалідних візків;
– Створення на подвір'ї бібліотеки зон: для проведення квестів, для проведення фотосушок та виставок;
– Встановлення круглих лавок і стаціонарної велопарковки;
– Проведення відкриття вуличного простору із запрошенням ЗМІ для інформування населення про початок роботи нового об’єкта;
– Проведення щоп’ятничних кінопоказів з подальшим модерованим обговоренням переглянутого;
– Набір учасників для чотирьох груп здоров’я та проведення двічі на тиждень занять для груп;
– Проведення тренінгів: з проєктного менеджменту, з лідерства, з ораторського мистецтва для учнів шкіл;
– Проведення бібліотекарями чотирьох квестів до календарних дат.

Чого плануємо досягти?
Можливість перенесення активностей на відкритий простір біля бібліохабу дозволить долучати до активностей осіб, які раніше не брали участі у заходах бібліохабу, зокрема, з числа маломобільних груп (люди з інвалідністю, батьки з дітьми на візочках, велосипедисти).

Створений простір дозволить посилити соціальну згуртованість, збільшити кількість соціально активних людей. Креативний простір стане майданчиком для активістів, які зможуть втілювати власні ініціативи, реалізувати себе в селищі, а не шукати шляхів виїхати звідси.

Що буде далі?
Простір стоятиме на балансі відділу культури та туризму селищної ради. Нові зони, розширивши можливості бібліохабу, працюватимуть відповідно до свого призначення за річним планом діяльності бібліохабу. Проєкт працюватиме протягом весняного, літнього та часткового осіннього сезонів. Взимку та за несприятливих погодних умов активності переміщуватимуться до приміщення бібліохабу. Досвід показує, що люди, які активно долучаються до заходів, охоче стають волонтерами, беруться самі щось організовувати на просторі, який їх зацікавив. Планується створення певного кістяка з активної молоді, які будуть змістовно наповнювати Street HAB-L.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1067

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту