Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Молодіжний простір «Вільні калуські люди»

Молодіжний простір «Вільні калуські люди»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 542

Локація
м. Калуш

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021

Загальний бюджет проєкту
44 087 грн

Про що цей проєкт?
У Калуші низький рівень можливостей змістовного дозвілля, неформальної освіти, волонтерства та активної громадської діяльності для молоді. Вона не має інструментів впливу на процеси, що відбуваються в місті. Через це молоді люди виїжджають з Калуша у пошуку можливостей для самореалізації.

Громадська діяльність та волонтерство вважаються чимось не крутим, молодь не хоче долучатись до таких заходів, адже це не приносить їм прибутку. Тож мета проєкту – змінити цей стереотип та надати нові сенси, створивши молодіжний простір у Калуші.

Що плануємо робити?
Серед заходів, запланованих проєктом: дизайн-сесія приміщення, волонтерська акція — ремонт, переїзд, святкова вечірка. В межах проєкту планується 6 навчальних і 10 розважальних заходів для молоді з запрошеними лекторами, а також 15 подій на постійній основі за тематикою змістовного дозвілля. Також відбудуться установчі збори, що мають на меті створити Молодіжну раду Калуша при калуському міському голові, куди залучать представників місцевих молодіжних ГО, учнівських та студентських парламентів.

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту буде створено комфортний і сучасний простір для молоді (віком 14–35 років), що сприятиме громадянській освіті, культурному розвитку калушан, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжної політики та підвищенню рівня мобільності молоді в місті Калуш.

Молодіжна рада стане новим інструментом для впливу на процеси, що відбуваються в місті, та започаткує молодіжну політику Калуша і стане хорошою платформою для початку кар'єри майбутніх урядовців та державних діячів.

Що буде далі?
Проєкт є сталим, адже у молодіжному просторі щотижня на постійній основі проводитимуться заходи змістовного дозвілля, події з неформальної освіти. Щомісяця влаштовуватимуться волонтерські акції з прибирання найбільш засмічених територій та інші активності для громади Калуської ТГ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 542

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту