Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Художні посиденьки»

«Художні посиденьки»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 245

Локація
м. Івано-Франківськ

Дати реалізації
Вересень – листопад 2021

Загальний бюджет проєкту
18 880 грн

Про що цей проєкт?
На даний момент існують організації, які працюють з людьми з інвалідністю, психологічно та матеріально. Але дуже мало ініціатив, які би допомагали розвивати їх творчий потенціал у мистецтві. А тим паче таких, що розповідали б, як потім можна свою творчість монетизувати та які навички для цього потрібні.

Тож пропонуємо організувати двомісячну школу малювання та комп’ютерної графіки для 20 людей віком від 14 до 25 років (у т.ч. 10 людей з інвалідністю) в Івано-Франківську задля соціалізації молоді з інвалідністю, розвитку їхнього творчого потенціалу та сприянню монетизації їхніх талантів.

Що плануємо робити?
На підготовчому етапі відбудеться запуск анонсу про набір учнів та волонтерів для подальшого навчання. Учні та викладачі будуть проінструктовані. В межах проєкту заплановано також закупівлю необхідних матеріалів та канцелярії, після чого проведуть навчання та нетворкінг. Як підсумок, буде організована виставка робіт учнів, що триватиме тиждень, у фортечній галереї «Бастіон» та МЦ Параграф.

Чого плануємо досягти?
За допомогою цього проєкту ми спробуємо допомогти в соціалізації та розвитку власних талантів людям з інвалідністю. Вони зможуть прийти й отримати корисні знання та навички, поставити питання та дізнатись, як побудувати свою кар’єру у мистецтві в майбутньому. Наш проєкт допоможе більше розповісти про проблеми цієї групи людей та поширити більше інформації про їхні таланти.

Що буде далі?
Проєкт продовжуватиметься завдяки організації схожих навчань у інших ГО/БО міста та в інших містах.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 245

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту