Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Проєкт «Екоїсти»

Проєкт «Екоїсти»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 201

Локація
Вигодська ТГ

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
44 300 грн

Про що цей проєкт?
Погана інфраструктура і низький рівень екологічної свідомості призводить до забруднення навколишнього середовища. Брак комунікації та соціальної згуртованості спричиняє хаотичне вирішення проблем в суспільстві. Відсутність розуміння того, що все є ресурсом і його потрібно застосовувати з максимальною користю, призводить до низької фінансової та підприємницької свідомості громади.

Пропонований проєкт націлений, перш за все, на побудову стійких відносин влада-молодь/громадськість-бізнес для вирішення проблеми поводження з відходами, а також дасть змогу практично застосувати всі знання здобуті під час проходження навчальної програми «Сортуй, дбай заробляй!», що підвищить рівень екологічної, фінансової та підприємницької свідомості учнів. 

Що плануємо робити?
У межах проєкту планується: 
– розробка навчальної програми «Сортуй, дбай, заробляй!»; 
– проведення навчальної онлайн-програми; 
– проведення додаткових консультацій з адміністраціями 12 шкіл Вигодської територіальної громади, створення міжшкільної ради з числа представників від адміністрацій та учнів з 12 шкіл Вигодської ТГ; 
– підписання Меморандуму про співпрацю в межах проєкту «Екоїсти» поміж міжшкільною радою, Вигодською селищною радою, Відділом освіти Вигодської селищної ради та Комунальним підприємством «Вигодський комбінат комунальних підприємств»;
– облаштування 15 пунктів для сортування твердих побутових відходів у 12 школах Вигодської ТГ та проведення зустрічей з представниками шкіл-учасниць проєкту;
– створення відеоролика «Як це було…», який повинен показати весь процес запровадження роздільного сміттєзбирання в школах Вигодської ТГ;
– проведення онлайн-заходу на платформі ZOOM в стилі чаювання, переглядаючи разом відеоролик «Як це було…».

Чого плануємо досягти?
Проєкт «Екоїсти» покращить стан навколишнього середовища, зменшивши кількість відходів, підвищить рівень фінансової та підприємницької грамотності учнів, педагогів та технічних працівників шкіл. Також сприятиме налагодженню продуктивного діалогу дітей, молоді, громадських організацій та органів місцевого самоврядування і дасть поштовх для реалізації спільних проєктів.

Після реалізації вторсировини, яку було відсоровано в школах ТГ, очікується отримання вигоди, яку можна буде направляти на потреби шкіл чи організацію просвітницької діяльності міжшкільною радою для розуміння того, що сміття є ресурсом, але якщо його не використовувати, воно стає лихом, яке несе за собою шкоду для всього живого.

Що буде далі?
Проєкт існуватиме, тому що його реалізація дасть поштовх для налагодження продуктивних відносин між молоддю ОМС та громадським сектором в сфері, яка є корисною і необхідною для всіх. Цей проєкт охоплює три виміри сталості: економічний, екологічний та соціальний.

У межах цього проєкту буде створено міжшкільну раду, яка збиратиметься не рідше одного разу на місяць для моніторингу процесу сортування та реалізації вторсировини. Також рада зможе вирішувати, на що спрямувати кошти, виручені від реалізації відходів, ініціюватиме додаткові акції з сортування по своїх населених пунктах та вестиме просвітницьку роботу серед мешканців громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 201

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту