Дитячий ігровий простір в с. Антонівка

Дитячий ігровий простір в с. Антонівка

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1063
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 22,83
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 33,60
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 56,43

Локація
с. Антонівка

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
60 400 грн

Про що цей проєкт?
Минулого року в селі закрили школу початкових класів. На цей час тут немає дитячого майданчика і місця для дозвілля та відпочинку дітей. Тож метою проєкту є створення великого дитячого простору для проведення дозвілля та активного відпочинку, різних заходів для місцевих дітей та молоді у селі Антонівка.

Що плануємо робити?
У межах проєкту планують укласти угоди з виробниками дитячих комплексів, доставити їх та встановити, зокрема поставити лавочки, пісочниці та пеньки. Під час відкриття майданчика проведуть святковий концерт за участі дітей та мешканців села, а після – конкурс зі створення дитячого малюнка, щотижневі спільні перегляди фільмів в місцевому будинку культури, біля якого розташований майданчик, фестиваль сімейних цінностей, щорічні свята: «День матері», «День батька», «День села».

Чого плануємо досягти?
Після завершення проєкту громада отримає сучасний дитячий простір. Він буде гуртувати мешканців навколо себе. Тут будуть проводитися тематичні заходи за участі дітей та дорослих. У громаді покращиться соціальна взаємодія різних категорій населення, місцеві мешканці згуртуються навколо створення простору, організації дозвілля.

Що буде далі?
Цей проєкт буде продовжено розширенням території простору з долученням міні-футбольного поля та столу для настільного тенісу, в будівлі будинку культури буде обладнано простір для перегляду фільмів. На території простору будуть проводитись регулярні заходи.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1063 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 22,83 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 33,60 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 56,43

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту