Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Парк нового періоду»

«Парк нового періоду»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 742

Локація
м. Рогатин

Дати реалізації
Серпень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
41 080 грн

Про що цей проєкт?
У місті Рогатин поряд із озером розташований мальовничий парк. Щодня його відвідують багато мешканців та гостей громади. Втім, у парку недостатньо лавок та облаштованих для відпочинку місць, зокрема під час проведення концертів, фестивалів та інших заходів.

Реалізація проєкту з облаштування приозерної зони лавочками дозволить створити комфортніші умови для проведення дозвілля особами, які відвідуватимуть міський парк відпочинку.

Що плануємо робити?
У межах проєкту заплановані закупівля, доставка та монтаж лавочок і смітників, а також проведення заходів для дітей, молоді та дорослих – концертів, фестивалів, засідань дитячого парламенту, майстер-класів, пластових зборів, дитячих ігор тощо.

Чого плануємо досягти?
Встановлення передбачених проєктом лавочок та смітників дозволить покращити умови дозвілля та частково вирішить проблему недостатньої кількості облаштованих для відпочинку місць.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту в міському парку відпочинку проводитимуться старі та нові заходи. Також позитивний приклад реалізації проєкту спонукатиме населення Рогатинської МТГ вирішувати найбільш нагальні для них проблеми.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 742

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту