Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Raspberry Pi: створюємо роботів»

«Raspberry Pi: створюємо роботів»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 221

Локація
Івано-Франківська ОТГ

Дати реалізації
Серпень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
45 000 грн

Про що цей проєкт?
Кожного наступного навчального року все менше абітурієнтів хочуть вступати на технічні спеціальності. А ті, хто вступають, починають своє навчання в університеті з нижчим рівнем підготовки, ніж раніше. Зменшення кількості технічних спеціалістів означає майбутнє зниження позицій на ринку технологій України. Однією з причин цього явища творці одноплатного комп’ютера Raspberry Pi називають те, що сам по собі розвиток технологій призводить до зменшення можливостей в учнівської молоді розбиратися з тим, як ці технології працюють.

Тож метою проєкту є сприяти зацікавленню молоді робототехнікою через створення і апробацію навчального курсу на основі одноплатного комп’ютера Raspberry Pi.

Що плануємо робити?
У межах проєкту заплановані створення курсу «Вступ до робототехніки на основі Raspberry Pi», апробація курсу в цільовій групі, закупка обладнання, корекція курсу на основі апробації. Зокрема, в межах апробації буде залучено 8 осіб (віком 13–17 років) на основі конкурсу, проведено 10 навчальних занять та проаналізовано навчальний курс. Після цього заплановане створення фінальної версії курсу у форматі PDF та поширення інформації про курс бенефіціарам.

Чого плануємо досягти?
В результаті проєкту зросте інтерес до робототехніки, адже цільова аудиторія дізнається про одноплатний комп’ютер Raspberry Pi та можливості роботи з ним. На локальному рівні з’являться нові перспективні освітні програми, а також сформуються спільноти, які вивчатимуть робототехніку. Зрештою зросте конкурентоспроможність молоді регіону в технологічних галузях.

Що буде далі?
Створення курсу дозволить бенефіціарам проєкту використовувати його в потенційних власних проєктах із використанням Raspberry Pi. Закуплена в межах проєкту техніка буде зберігатись на балансі ГО «Академія новітніх технологій» та дозволить організаторам надалі реалізовувати проєкти і потенційно створити школу Raspberry Pi в Івано-Франківській ОТГ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 221

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту