Зона комфортного відпочинку і доглянутий став

Зона комфортного відпочинку і доглянутий став

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 491
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,54
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 19,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 29,74

Локація
с. Острівець

Дати реалізації
2021 – 2022 роки

Загальний бюджет проєкту
44 090 грн

Про що цей проєкт?
Ставок є найпопулярнішим місцем для відпочинку і прогулянок у селі Острівець. Втім, його берег засмічений та необлаштований. Аби покращити екологічний стан та інвестиційну привабливість території громади, пропонуємо облаштувати зону відпочинку для дорослих і дітей. Це дозволить створити платформу для сімейного відпочинку, спілкування та гуртування громадян, формування екологічної культури.

Що плануємо робити?
У межах проєкту заплановано прибирання берега, скошування бур’янів довкола та чистка ставка. Також буде проведено освітлення, встановлено альтанку, шість лавочок, дитячий майданчик з гойдалкою та пісочницею, змінні контейнери для сміття. Серед іншого, заплановані насадження декоративних рослин та облаштування місця для розведення вогню. Проєкт завершиться вечіркою з нагоди відкриття оновленої зони для відпочинку.

Чого плануємо досягти?
Якщо проєкт реалізується, то село нарешті матиме перше облаштоване місце для відпочинку і прогулянок. Тут можна буде не лише рибалити, а й святкувати особисті або народні свята, водити дітей на шкільні прогулянки на природу. Молодь зможе міцніше здружитися під час роботи над проєктом та отримати місце для дозвілля.

Що буде далі?
Після закінчення фінансування проєкт буде підтримуватися силами волонтерів. Вони відповідатимуть за скошування бур’янів та прибирання, а членські внески рибалок підуть на чищення ставка.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 491 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,54 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 19,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 29,74

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту