Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Всі ми – різні, проте всі ми – рівні!»

«Всі ми – різні, проте всі ми – рівні!»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 964

Локація
Івано-Франківська ТГ

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021

Загальний бюджет проєкту
44 479 грн

Про що цей проєкт?
Карантинні обмеження призвели до дезорієнтації та напруженості серед населення Івано-Франківської ТГ, особливо осіб із інвалідністю. Вони втратили довіру та надію на владу та соціум. Через зміни механізмів реабілітації, надання соціальних гарантій та виплати субсидій і пільг, люди не завжди вчасно можуть отримати необхідне. Більшість громадян не поінформовані щодо можливості отримання соціального захисту, а напрацьовані органами влади методи та канали комунікації не діють.

Мета проєкту – налагодити ефективну комунікацію представників влади з особами і дітьми з інвалідністю та їх законними представниками, провівши семінар-тренінг, створивши і поширивши серію соціальних відеороликів.

Що плануємо робити?
У межах проєкту запланований продакшн роликів, що включає відеозйомку прийому громадян з питань забезпечення реабілітацією, надання санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю, оформлення їм пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, виплати одноразових матеріальних допомог, прийому та консультації громадських організацій, звернення та консультації громадян щодо оформленням усіх видів соціальних допомог. Також здійснюватиметься поширення таких відео.

Окрім цього, буде проведено семінар-тренінг, що включає обговорення проблемних питань осіб з інвалідністю з працівниками департаменту соціальної політики, майстер-клас і гурткове заняття.

Чого плануємо досягти?
Після проведення семінару-тренінгу між департаментом соціальної політики Івано-Франківської міської ради та представниками громадських організацій, що опікуються питаннями людей з інвалідністю, буде визначено ряд проблемних питань та можливості їх вирішення, надано доступну інформацію щодо соціального захисту, покращено взаєморозуміння. А серія соціальних відеороликів покаже процес звернень осіб з інвалідністю та їх законних представників.

Що буде далі?
Активне поширення соціальних відеороликів забезпечить безперервність впливу, контроль результатів, адже громадськість отримає зрозумілі, послідовні рекомендації щодо одержання підтримки та допомоги з боку влади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 964

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту