Облаштування дитячого куточка в амбулаторії села Стецева

Облаштування дитячого куточка в амбулаторії села Стецева

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 806
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 17,31
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,31

Локація
с. Стецева

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
35 000 грн


Про що цей проєкт?
Приміщення амбулаторії відштовхує потенційних відвідувачів через застаріле оформлення, а також відсутність дитячого простору. Діти не бажають там перебувати, а медики не мають змоги регулярно оглядати дітей, оцінювати їх фізичний та психо-емоційний розвиток, виявляти хвороби на ранній стадії, проводити вакцинацію згідно календарного плану тощо. У довгостроковій перспективі це може негативно відбитися на здоров’ї нового покоління.

Спілкуючись із батьками, ми довідались, що їхні діти охоче відвідують приватні медичні заклади, де створено дитячий простір та умови для цікавого і веселого проведення часу. Тому ми дійшли висновку, що створення аналогічного дитячого простору в амбулаторії села Стецева допоможе вирішити проблему.

Що плануємо робити?
Для облаштування дитячого куточка в приміщенні амбулаторії будуть проведені збори команди, складено план проєкту, закуплено та встановлено обладнання. Щоб про облаштування простору дізналася цільова аудиторія, будуть залучені ЗМІ, а також проведено три «Дні здоров’я» для формування навичок здорового способу життя у дітей.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде створено нову локацію для якісного дозвілля дітей, поліпшаться стосунки дітей та їх батьків з медичним працівниками, оскільки рівень стресу від відвідування медзакладу стане меншим. Очікується також збільшення кількості профілактичних відвідувань амбулаторії дітьми та зростання рівня вакцинації.

На глобальному рівні у громаді започаткується нова модель функціонування дружнього до дітей медичного простору, яку зможуть запозичувати сусідні громади.

Що буде далі?
Придбані інвентар та обладнання будуть експлуатуватися надалі. У закладі налагоджена система зберігання та утримання в робочому стані матеріальних цінностей. Щорічно проводиться інвентаризація. За чистотою дитячого куточка стежитиме молодша санітарна сестра. Прогнозується, що батьки дітей та медичні працівники будуть власноруч поповнювати іграшковий фонд.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 806 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 17,31 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 61,31

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту