Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Мобіліс 120»

«Мобіліс 120»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 40

Локація
Ворохтянська ТГ

Дати реалізації
Вересень 2021 – лютий 2022 року

Загальний бюджет проєкту
43 308 грн

Про що цей проєкт?
Сьогодні особи літнього віку, які припинили професійну діяльність, рідко мають змогу оплатити якісні медичні послуги, в тому числі й реабілітаційні. Розмір пенсій більшості пенсіонерів – нижчий за фактичний прожитковий мінімум. Для людини будь-якого віку важливо відчувати себе здатною подбати про свої потреби самостійно та підтримувати зв'язки у соціумі.

Заняття скандинавською ходьбою допомагають підвищити рівень соціальної активності та впливають на позитивну самооцінку. Тож метою проєкту є створення середовища, сприятливого для активного життя людей літнього віку, поліпшення якості їхнього життя шляхом розроблення адаптованих програм фізичної активності й організації тренувань зі скандинавської ходьби із супроводом фізичного терапевта та консультацій лікаря.

Що плануємо робити?
У межах проєкту заплановано дослідження потреб та можливостей майбутніх учасників занять із скандинавської ходьби, закупівлю інвентарю, формування груп для занять, індивідуальні консультації та початок занять на стадіоні із двома сформованими групами. Після кількох місяців тренувань відбудеться вихід на пересічну місцевість та підсумкові виходи на довгі маршрути.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми отримаємо дві групи людей (по 10–12 учасників), які будуть займатися скандинавською ходьбою на постійній основі.

На глобальному рівні – підтримаємо національну стратегію з питань здорового та активного довголіття, та, можливо, станемо пілотним проєктом і зразком для наслідування у інших територіальних громадах.

Що буде далі?
Групи зі скандинавської ходьби продовжать регулярно збиратися та стануть зразком для наслідування, пропагуючи активне і здорове старіння. Також щодвамісяці розроблятиметься новий маршрут.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 40

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту