«ФК Угорники – шлях до мрії!»

«ФК Угорники – шлях до мрії!»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1108
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 23,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,80
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,59

Локація
с. Угорники

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
43 262 грн

Про що цей проєкт?
До введення жорстких карантинних норм ФК Угорники виступала в районних, обласних та всеукраїнських змаганнях з футболу, але з весни 2020 року команда не мала можливості повноцінно займатися через епідеміологічні обмеження, зосередившись лише на футзалі. За цей час мотивація молоді займатися футболом значно впала. В межах територіальної громади діють дорослі та дитячі футбольні команди, проте нині ніхто не займається роботою саме з підлітками, тому що це найбільш складна вікова категорія, яка потребує особливого підходу.

Тож мета проєкту – створити якісні умови для проведення тренувань та організації матчів серед молоді 16–19 років, задля розвитку їхніх навичок гри у футбол.

Що плануємо робити?
Проєкт передбачає презентацію ідеї проєкту, підготовку стадіону «Центральний» села Угорники до проведення тренувань та матчів і безпосереднє проведення тренувань та матчів щонайменше тричі на тиждень.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту дозволить збільшити мотивацію молоді тренуватися, вести здоровий спосіб життя та розвивати навички гри у футбол. Відповідно зросте кількість підлітків, які займаються цим видом спорту.

Глобально, беручи участь у змаганнях всеукраїнського рівня, молоді люди будуть мати можливість подорожувати, спілкуватися з однолітками, обмінюватися досвідом та розширять свої горизонти, а це може відкрити багато дверей у майбутньому.

Що буде далі?
Обладнання, що планується встановити на стадіоні «Центральний» використовуватиметься й надалі, а при належній експлуатації воно буде служити ще не одному поколінню молодих спортсменів. Відповідно тут продовжуватимуться тренування та організація матчів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1108 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 23,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 26,80 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,59

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту