Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Пункт обміну дитячим одягом «Чисті серця»

Пункт обміну дитячим одягом «Чисті серця»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 362

Локація
Калуська ТГ

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
На обліку Калуського міського центру соціальних служб перебуває 86 сімей з дітьми, які мають потребу у забезпеченні гуманітарною допомогою через скрутне становище. Тож ми пропонуємо створити пункт обміну одягом для дітей одиноких матерів та молодих сімей у складних життєвих обставинах. 

Апробацію проєкту вже розпочато, але виділене приміщення не відповідає санітарним нормам та умовам зберігання одягу. Кількість пропозицій щодо обміну речами зростає, що свідчить про потребу створення відповідної платформи в Калуській територіальній громаді. Тут ці сім’ї зможуть отримати не лише матеріальну допомогу, а й соціально-психологічну підтримку.

Що плануємо робити?
Проєктом передбачено такі заходи: закупівля матеріалів для ремонту приміщення, ремонт приміщення (заміна вікон, дверей, облаштування пандусу), організація роботи пункту обміну дитячим одягом (розповсюдження інформації про дію пункту на веб-сайті та соціальних мережах, розподіл обов'язків серед волонтерів) та безпосередня реалізація проєкту «Чисті серця».

Чого плануємо досягти?
Завдяки проєкту вдасться організувати роботу пункту обміну одягом, що також приведе до згуртованості в громаді та підвищення якості життя вразливих груп населення. Щонайменше 86 сімей з дітьми отримають не лише гуманітарну допомогу, а й соціально-психологічну підтримку. У громаді буде формуватися толерантне ставлення одне до одного, люди будуть більш доброзичливими, адже у них з’явиться ще один простір для комунікації та взаємодопомоги.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 362

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту