Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Жити в селі – жити гідно!»

«Жити в селі – жити гідно!»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 610

Локація
Ріп'янський старостинський округ 

Дати реалізації
Вересень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
Ріп'янський старостинський округ розташований у мальовничій місцевості і складається з трьох сіл. Фізична пасивність є однією з проблем округу. Особливе занепокоєння в окрузі викликає погіршення стану здоров'я дітей та підлітків у зв'язку з відсутністю умов для активного відпочинку та живого спілкування. Окрім того, в окрузі є потреба в спільному просторі для зборів активу села для вирішення питань комунальної сфери, організації та проведення святкових та ювілейних дат, а також для допомоги людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Тож мета проєкту – облаштувати сучасну зону відпочинку із зеленими насадженнями неподалік Храму Різдва Пресвятої Богородиці, яка слугуватиме платформою для комунікації між мешканцями громади.

Що плануємо робити?
Реалізація проєкту спрямована на поліпшення та створення місця комунікації, привабливого середовища біля місцевого храму шляхом висадки квітів та кущів, встановлення лавок для відпочинку. У межах проєкту передбачені облаштування простору, навчальна робота з волонтерами, які будуть доглядати за парком, урочисте відкриття проєкту та відвідування зони відпочинку зацікавленими групами осіб. Щонеділі тут проводитимуться конференції старости громади для налагодження комунікації між мешканцями округу.

Чого плануємо досягти?
Влада міста отримає можливість спілкуватися з громадою на неформальній локації, а також організовувати зустрічі мешканців з інвесторами. Проєкт покращить взаємодію органів місцевого самоврядування з громадою. В оновленому парку зможуть спілкуватися різні представники громади, що позитивно впливатиме на їх моральний та психологічний стан.

Що буде далі?
Після проєкту залишиться мальовничий простір, де і надалі будуть збиратися люди. Доглядати його будуть на волонтерських засадах мешканці осередку.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 610

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту