Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Дитяче містечко «Дім Ангела»

Дитяче містечко «Дім Ангела»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1397

Локація
Долинська ТГ

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
47 000 грн

Про що цей проєкт?
Діти Долинської ТГ, які хворіють на захворювання опорно-рухового апарату, не мають змоги проходити курси реабілітації із використання басейну в Івано-Франківській області. Деякі з них змушені їхати на оздоровлення до сусідніх областей, а інші – просто не мають фінансів пройти реабілітацію. Створення басейну з підігрівом у Дитячому містечку на Івано-Франківщині дозволить безкоштовно покращити здоров'я дітей, які цього найбільше потребують.

Дитяче містечко «Дім Ангела« – це простір привітний до кожної дитини. Саме тут матимуть змогу відпочити та отримати якісні послуги з реабілітації (у тому числі психологічної) діти із інституційних закладів області, для яких не передбачений бюджетом закладу літній та зимовий відпочинок, реабілітаційне лікування і профілактика захворювань опорно-рухового апарату.

Що плануємо робити?
Проєктом заплановано будівництво басейну із підігрівом в дитячому містечку «Дім Ангела», після якого відбудеться урочисте відкриття басейну для дітей.

Чого плануємо досягти?
Діти соціальних категорій, що проживають в Івано-Франківській області, отримуватимуть якісні послуги з відпочинку та оздоровлення, завдяки проєкту будуть створені додаткові робочі місця в Долинській ТГ, проєкт стане візитною карткою ТГ, покращиться комунікація та співпраця між представниками Долинської ТГ та містами-побратимами.

Втілення проєкту на регіональному рівні сприятиме соціалізації дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та приверненню уваги громадськості до проблем та потреб вразливої верстви населення.

Що буде далі?
Цей проєкт є довгостроковим та має подальші перспективи для розвитку.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1397

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту