Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Мистецькі зупинки «Художники рідного краю»

Мистецькі зупинки «Художники рідного краю»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 73

Локація
Малоснітинський старостинський округ

Дати реалізації
Березень –липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 885 грн

Про що цей проєкт?
Зараз в Малоснітинському старостинському окрузі зупинки громадського транспорту потребують реставрації та оновлення. Навкруги розкидане сміття, самі зупинки у поганому стані. 

Мета цього проєкту – реставрація та розпис двох зупинок громадського транспорту та ознайомлення жителів та гостей округу з мистецькими традиціями наших сіл, підвищення індексу соціальної згуртованості.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо реставрувати та розписати дві зупинки, провести відкриття арт-зупинок та зробити публікації про реалізований проєкт та проведений захід.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: окрім реставрації та мистецького оформлення зупинок, зросте згуртованість Малоснітинської громади, ми ознайомимо її з мистецькими традиціями рідного краю. 

На глобальному рівні: люди бачитимуть результати згуртованої роботи, це мотивуватиме їх долучитися до нашої ініціативної групи і брати участь в проєктах надалі.

Що буде далі?
На інформаційному стенді буде оновлюватися інформація про художників нашого краю, в тому числі юних митців, яких ми збираємось долучити до розпису. Зупинки слугуватимуть і як місце очікування транспорту та місце відпочинку, і як фотозона. Не буде потреби в капітальному ремонті наступні три роки.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 73

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту