Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Безпечна громада

Безпечна громада

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 118

Локація
Малоснітинський старостинський округ

Дати реалізації
Квітень – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 695 грн

Про що цей проєкт?
В наших трьох селах: Мала Снітинка, Мала Офірна та Велика Офірна, є кілька небезпечних поворотів з обмеженою видимістю. Також через те, що біля наших сіл розташований гранітний кар’єр з добування граніту та каменю, дорогами сіл регулярно курсують вантажні автомобілі, які перевозять їх продукцію. У громаді проживає велика кількість дітей та молоді, для яких така ситуація – небезпечна, вона становить загрозу для здоров’я та життя.

Мета цього проєкту – встановити дорожні дзеркала на чотирьох поворотах з обмеженою видимістю і підвищити безпеку руху в Малоснітинському старостинському окрузі.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо розчистити місця та встановити дзеркала. Після цього ми проінформуємо мешканців, а саме: створимо та розмістимо на інформаційних ресурсах округу (автобусних зупинках, інформаційних стендах, магазинах, адміністративній будівлі бувшої сільради) оголошення про зроблену роботу. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: підніметься рівень інформованості водіїв про зустрічний транспорт та пішоходів, зменшиться вірогідність ДТП, збільшиться впевненість громадян в безпеці даних поворотів.

На глобальному рівні: буде зменшено вірогідність ДТП та смертності та збільшиться рівень безпеки на дорогах.
Що буде далі?
На опорах дзеркал будуть розміщені інформаційні таблички про правила дорожнього руху для дітей. Плануємо проведення екскурсій по темі правил дорожнього руху для дітей.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 118

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту