Шахи об’єднують!

Шахи об’єднують!

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 134
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,93
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 33,43

Локація
м. Біла Церква

Дати реалізації
Грудень 2021 – вересень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
59 199 грн

Про що цей проєкт?
У Білій Церкві є багато місць, де можна зіграти в шахи. Але для більшості з них потрібно знати, коли вони працюють, на кого орієнтовані (діти чи дорослі, аматори чи професіонали). Це досить вагомий бар’єр для людей які не ставлять гру в шахи як професійний спорт за мету. Наше місце – це локація у парку, яка діє у літній період. Тут є можливість підійти у будь-який час і запропонувати незнайомій людині «зіграти у шахи», або спостерігати чи надати пропозицію до гри. Тут постійне живе спілкування.

Мета цього проєкту – зберегти комунікаційну платформу для різних соціальних і вікових груп.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо закупити обладнання та шахи, облаштувати локацію. Місце працюватиме щоденно з 10:30 до 21:00. Також плануємо провести офлайн опитування для оцінки проєкту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт вже став успішним і об’єднує незнайомих і абсолютно різних людей. 

На глобальному рівні: проєкт відповідає цілям зміцнення здоров’я, особливо для літніх людей, адже розумові навантаження є обов’язкові для підтримки здоров’я; популяризація і зацікавленням спортом для молоді. 

Що буде далі?
Проєкт працює з 2016 року, якщо зробимо капітальний ремонт, можна розраховувати на те, що шахи і лавки зможуть прослугувати до 2023 році.


 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 134 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,93 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 30,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 33,43

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту