Годуй птахів правильно!

Годуй птахів правильно!

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 130
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,84
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,84

Локація
Білоцерківська міська територіальна громада

Дати реалізації
Грудень 2021 – листопад 2022 року

Загальний бюджет проєкту
60 535,5 грн

Про що цей проєкт?
На території Білоцерківської територіальної  громади знаходяться чудові водні об’єкти, які приваблюють диких птахів. Багато людей, які люблять проводити свій час біля водойм, намагаються підгодовувати диких птахів. Але через брак знань щодо харчування птахів добрі справи призводять до отруєння і загибелі птахів. Для вирішення низького рівня обізнаності ми пропонуємо проводити інформаційні заходи.

Мета проєкту – навчити громадян правильно підгодовувати диких птахів, щоб зберегти популяцію диких птахів, які живуть на воді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо здійснити наступні пункти:
– Опитування у Фейсбуці «Екологічна обізнаність щодо харчування птахів серед населення»;
– Розробка інформаційних матеріалів;
– Облаштування локації з встановленням інформаційних стендів 40 на 40 см з шрифтом Бройля;
– Відзняття інформаційного відео з розповсюдженням його у Фейсбуці;
– Оцінка успішності проєкту – опитування офлайн  та опитування онлайн на Фейсбук-сторінці.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми розраховуємо, що люди надаватимуть більше уваги екологічним рішенням у побуті, хотітимуть дізнатися про правильне харчування інших птахів. 

На глобальному рівні екологічна обізнаність призведе до усвідомлення важливості співіснування з дикою природою у гармонії, важливістю мінімізувати антропогенний вплив.

Що буде далі?
Після завершення проєкту ми передамо його на баланс ДЖКГ та Дендропарку «Олександрія». 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 130 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,84 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 48,84

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту