Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Застугнянські маячки

Застугнянські маячки

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 681

Локація
Застугнянський старостинський округ

Дати реалізації
Травень – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
В Застугнянському старостинському окрузі п'ять сіл. Розміщення вулиць та нумерація дуже заплутана. Крім того на головній вулиці будинки розміщені далеко від дорожнього покриття, що неабияк заважає орієнтуватися в нумерації, поворотах на інші вулиці чи об'єкти інфраструктури. Всі перераховані недоліки погано впливають на життя мешканців, адже коли викликають швидку чи МНС, потрібно координувати рух цих машин. Ми вирішили встановити вказівники з назвами вулиць, провулків, інших об'єктів незвичайної нумерації, мікрорайонів тощо. За півроку внесли зміни на карту Гугл, але ці зміни не відображаються в навігаторі, тому потрібно візуалізоване розміщення вказівників. 

Мета цього проєкту – встановити маячки-вказівники із назвами вулиць, внести їх на мапу Google, щоб покращити зручність орієнтування екстрених служб допомоги в заплутаних вулицях сіл Застугнянського старостинського округу.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо зібрати активних мешканців для обговорення та затвердження місць розміщення маячків-вказівників, їхнє виготовлення та встановлення.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт покращить орієнтування в Застугнянському старостинському окрузі.

На глобальному рівні: компанія Гугл додасть на карту наші назви вулиць та об'єкти, що в подальшому буде допомогою в орієнтуванні не тільки місцевого населення.

Що буде далі?
Після виконання цього проєкту ми проаналізуємо, яких ще не вистачатиме вказівників та будемо втілювати щось наступне.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 681

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту