Зона відпочинку «ЧБ», креативна арталея

Зона відпочинку «ЧБ», креативна арталея

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 737
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,13
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,63

Локація
с. Безп'ятне

Дати реалізації
Травень – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
53 000 грн

Про що цей проєкт?
У Застугнянському старостинському окрузі немає жодного парку чи алеї. Цього року встановили навесні велику клумбу, все літо і до пізньої осені нас радували квіти, посадили липову алею, восени висадили ялинки та ялівець, юку, встановили два смітники. Вирішили зробити незвичайні арки з дерева або металу і посадити кучеряві рослини, встановити лавочки.

Метою проєкту є підвищення привабливості пішохідних прогулянок для того, щоб жителі більше часу проводили на свіжому повітрі.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо встановити лавки та конструкції на алеї, а також провести урочисте відкриття для мешканців. 

Чого плануємо досягти?
За результатами реалізації проєкту діти й дорослі з більшим задоволенням проводитимуть час на свіжому повітрі. 

На глобальному рівні: в перспективі зростатиме активність мешканців. Посилиться увага батьків до організації дозвілля дітей, які будуть активніше долучатися до вирішення проблем у громаді.

Що буде далі?
Після виконання цього проєкту ми проаналізуємо, яку ще алею можливо створити та втілюватимемо це в життя.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 737 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,13 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,63

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту