Коло злагоди та гармонії

Коло злагоди та гармонії

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 77
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,68
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,18

Локація
с. Мала Снітинка

Дати реалізації
Березень – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
47 100 грн

Про що цей проєкт?
У селі Мала Снітинка мешканцям немає куди піти, щоб відпочити та поспілкуватися з односельцями. На території громади є декілька озер з відносно незайманою природою. На березі одного з них плануємо облаштувати простір для зустрічей, а саме – встановити коло гойдалок. Тут можна буде проводити тематичні вечори, волонтери та небайдужі громадяни зможуть зустрічатися для обговорення спільних проблем громади та шляхи їх вирішення.

Мета цього проєкту – встановити гойдалки на березі озера і згуртувати молодь та сім’ї громади Малоснітинського старостинського округу.

Що плануємо робити?
У межах проєкту плануємо виготовити та встановити гойдалки, а також провести такі заходи: 
– Відкриття простору: святкування відкриття простору «Кола злагоди та гармонії»;
– Проведення 8 пізнавальних вечорів для дітей та молоді нашої громади на тему екологічної проблеми України і планети.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: мешканці нашого округу матимуть змогу проводити тематичні вечори для молоді та дітей, з’явиться місце постійного часопроведення молодих мам та татусів зі своїми дітьми. 

На глобальному рівні: завдяки спільній праці мешканців нашого Малоснітинського старостинського округу, діти та молодь засвоять досвід догляду та розбудови навколишнього простору та рідного краю.

Що буде далі?
Проєкт буде місцем проведення для дітей та молоді ознайомлювальних курсів: мауглі-початківця, молочний шлях-компас минулого та інших, які плануємо започаткувати після створення простору.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 77 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,68 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,18

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту