«Крок до мрії»: волонтерський притулок для собак

«Крок до мрії»: волонтерський притулок для собак

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1371
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 84,50

Локація
м. Переяслав

Дати реалізації
Березень – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
118 750 грн

Про що цей проєкт?
Волонтери організації «У добрі руки» опікуються діяльністю притулку для собак. Не зважаючи на активну діяльність, залишаються чисельні не вирішені проблеми: розширення кола партнерів, низька увага до проблеми безпритульних собак, загроза збільшення популяції безпритульних собак, високе навантаження на волонтерів притулку та багато інших. 

Мета цього проєкту – підвищення рівня соціальної згуртованості у Переяславській громаді; заохочення мешканців до допомоги та волонтерства у притулку; популяризація діяльності; привернення уваги громади до проблеми безпритульних собак.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми запланували різноманітні активності для популяризації притулку:
– Інформаційна кампанія у соціальних мережах та ЗМІ;
– Проведення загального весняної упорядчої толоки у притулку;
– Проведення у навчальних закладах уроків добра;
– Конкурс дитячих малюнків «Мій друг»;
– Великодні тижні відкритих сердець у притулку «Світло добра».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе: збільшити кількість постійних волонтерів та партнерів, збільшення екскурсій дітей та молоді до притулку, покращення умов роботи.

На глобальному рівні: з’явиться можливість поширювати комплексний позитивний досвід вирішення проблеми безпритульних тварин у інших невеликих громадах.

Що буде далі?
Проєкт діє з 2018 року, має постійних волонтерів, меценатів, підтримку влади та громадськості, тому він продовжить своє існування і після завершення монтажу вольєрів. Кошти на подальше часткове фінансування притулку закладено у програму підтримки притулку до 2025 року, налагоджено систему краудфандингового залучення ресурсів Отримані вміння та навички в межах даного проєкту дадуть змогу брати участь у інших грантових програмах та залучати додаткове фінансування.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1371 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 84,50

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту