«Місце щасливого дитинства»

«Місце щасливого дитинства»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1357
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 29,69
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 67,69

Локація
с. Сухий Яр

Дати реалізації
Квітень – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
43 000 грн

Про що цей проєкт?
На території села Сухий Яр відсутній дитячий майданчик. Мешканці починали своїми силами реалізовувати проєкт, але не вдалося завершити через відсутність коштів.

Мета цього проєкту – встановити сучасне та безпечне ігрове обладнання, де батьки могли б проводити час зі своїми дітьми та спілкуватися з іншими батьками, дошкільнята могли проводити час на свіжому повітрі з можливістю повноцінного розвитку та зміцнення здоров’я.

Що плануємо робити?
У межах проєкту ми плануємо підготувати та облаштувати територію, провести урочисте відкриття.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні такий майданчик стане чудовою альтернативою віртуальним розвагам, які дуже популярні в дитячому середовищі.

На глобальному рівні це дозволить прищепити дітям інтерес до здорового способу життя, фізичної активності. 

Що буде далі?
Після реалізації проєкт діятиме в таких напрямках: активний відпочинок і дозвілля батьків з дітьми. Майданчик буде передано на баланс.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1357 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 29,69 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 67,69

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту