Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Панно доброти»: колективне створення позитивного колажу

«Панно доброти»: колективне створення позитивного колажу

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 48

Локація
Боярська міська територіальна громада

Дати реалізації
Лютий – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
52 911 грн

Про що цей проєкт?
Вразливі категорії населення потребують особливої уваги та допомоги – соціально-психологічної та матеріальної. Але нерідко представники цих категорій сфокусовані на отриманні пільг від держави, уваги волонтерів, гуманітарної допомоги, безкоштовних послуг. Ми хочемо показати, що ділитися добрими почуттями і душевним теплом не менш важливо. 

Мета проєкту – провести 10 майстер-класів та створити спільне панно з представниками вразливих категорій населення, сформувати у них готовність творити добро.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести такі заходи: 
– 10 майстер-класів із психологом та художником – 3–4 рази на місяць;
– Оформлення панно і розміщення його в приміщенні партнера – Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації;
– Проведення святкової презентації панно з благодійним аукціоном.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе представникам різних категорій громадян отримати позитивне налаштування, розуміння, що робити добро – це приємно.

На глобальному рівні – благодійна акція, що спрямована на допомогу іншим, яку проведуть представники вразливих категорійї, посприяє зменшенню напруги між різними верствами жителів Боярської міської територіальної громади. Крім того це допоможе усвідомити, що єдність у громаді – це шлях до злагоди і соціального прогресу. 

Що буде далі?
Отриманий досвід учасників буде поштовхом до їх подальшої соціальної активності. Створене ними «Панно доброти» висітиме в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення разом з історією його створення і продовжуватиме пропагувати ідеї добра, дружби, консолідації.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 48

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту