«Чисте озеро»

«Чисте озеро»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 92
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,01
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 55,01

Локація
с. Мала Снітинка

Дати реалізації
Травень – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
159 570 грн

Про що цей проєкт?
У селі Мала Снітинка є озеро, але територія зовсім не впорядкована. Тут необлаштований вхід у водойму та неочищене дно, занедбаний берег. Тим не менш, кількість бажаючих відпочити тільки зростає.

Саме тому основна мета проєкту – створити комфортні умови для купання, риболовлі і відпочинку на озері.

Що плануємо робити?
Ми плануємо виготовити та встановити місця для риболовлі, лавки та інші об’єкти на території зони. Після вивчення ландшафту дна озера, розчистимо берегову лінію, приберемо та утилізуємо побутове сміття, сформуємо зону відпочинку. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе очистити озеро та його територію, привести до цивільного та затишного стану , це дасть поштовх до розвитку довірливих, дружніх відносин між жителями громади.

На глобальному рівні – завдяки спільній праці мешканців нашого Малоснітинського старостинського округу, діти та молодь  засвоять досвід догляду та розбудови навколишнього простору, рідного краю.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту озеро стане улюбленим місцем для проведення дозвілля громадян та дітей. Стане чистим та безпечним куточком відпочинку європейського рівня, яким мешканці округу будуть пишатися, а не боятися пройти ввечері близько водойми.

Проєкт має шанси на розвиток пляжної зони, як структурно, так і долучення та зацікавлення інвесторів та підприємців для втілення різноманітних розваг в літню і зимою пори року.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 92 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,01 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 55,01

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту