Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Смуга біорізноманіття

Смуга біорізноманіття

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 188

Локація
м. Біла Церква

Дати реалізації
Березень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
У Білій Церкві зараз недостатньо красивий та здоровий міський простір, нераціональне використання території, застарілі практики поводження з ними та обмежена кількість ресурсів. Ми вважаємо, що потрібно висадити рідні, стійкі до агресивного середовища рослини та організувати хороший інформаційний супровід. 

Над реалізацією проєкту працюємо вже другий рік, його мета – створити частину смуги біорізноманіття площею близько 150 м2 в місті Біла Церква, щоб покращити міське середовище та його адаптацію до зміни клімату.

Що плануємо робити?
Для втілення проєкту в життя нам потрібно закупити рослини та необхідні матеріали, створити частину смуги біорізноманіття, а також забезпечити інформаційну підтримку проєкту. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт сприятиме збереженню біорізноманіття, це буде привабливий та функціональний об’єкт, який акумулюватиме шкідливі речовини з повітря, потребуватиме мінімального догляду, а також позитивно вплине на психологічне здоров’я містян.

На глобальному рівні ми зробимо свій внесок у покращення стану здоров’я та сталий розвиток міста та спільнот, а також долучимося до боротьби зі зміною клімату.

Що буде далі?
Рослини на смузі будуть рости та створюватимуть естетично привабливий простір, що впливає на психологічне фізичне здоров’я людей та якість повітря. Така  практика може розповсюджуватися, вдосконалюватися та відтворюватися в інших громадах на території країни. 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 188

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту