Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Фітнес для мам в Березанській ОТГ

Фітнес для мам в Березанській ОТГ

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1081

Локація
с. Лехнівка

Дати реалізації
Лютий – червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
51 500 грн

Про що цей проєкт?
В селі Лехнівка, яке входить до Березанської ОТГ вже облаштована частина приміщення, де можна займатися настільним тенісом, важкою атлетикою та боксом, але для інших видів спорту бракує місця. Такі види спорту не зовсім підходять для жінок в післяпологовий період чи з маленькими дітьми, і це обмежує їх можливості для реалізації власного потенціалу та саморозвитку особистості. 

Мета проєкту – започаткувати фітнес-тренування та підтримувати ментальне та фізичне здоров’я жінок та їх дітей. 

Що плануємо робити?
Для залучення більшої кількості людей ми плануємо медійне висвітлення проєкту на сайті Березанської міської ради та газети «Березанська громада». Після цього проведемо масовий захід та розвивально-тренувальні заняття. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні: буде більше можливостей для занять спортом, це сприятиме зміцненню ментального та фізичного здоров'я жителів Березанської ОТГ. 

На глобальному рівні: в перспективі зростатиме активність жінок до занять спортом, посилиться увага батьків до організації спортивного дозвілля дітей, які будуть активніше долучатися до вирішення соціальних  проблем.

Що буде далі?
Відремонтоване приміщення та наявний спортінвентар дозволить регулярно займатися всіма видами спорту та проводити спортивні змагання. Це сприятиме залученню  всіх бажаючих до активного заняття спортом та ведення здорового способу життя.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1081

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту