Школа відповідальних батьків

Школа відповідальних батьків

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 515
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,27
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,77

Локація
м. Тетіїв

Дати реалізації
Лютий – липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
92 055 грн

Про що цей проєкт?
За даними відділу соціального захисту населення на території Тетіївської МТГ проживає приблизно 35 сімей зі складними життєвими обставинами – це сім’ї, які виховують 2 і більше дітей і перебувають у стадії вилучення дітей із сім’ї. 85% сімей не мають елементарних навичок виховання дітей. 

Мета проєкту –  створити школу «Відповідальне батьківство» і підвищити рівень батьківської відповідальності за життя, здоров’я,навчання та виховання дітей.

Що плануємо робити?
На час проєкту ми розробили програму заходів та запланували такі події:
– Проведення тренінгів на знайомство, «Моє дитинство», «Я дорослий», «Навички самообслуговування у дітей», «Усвідомлення батьківства» та круглих столів;
– Проведення циклу лекцій «Моделі виховання»;
– Проведення серії майстер-класів;
– Проведення круглого столу;
– Поїздка до театру;
– Тімбілдінгове заняття;
– Видача соціальних наборів;
– Зворотній зв’язок з учасниками після проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів, а також круглих столів та відзвітування що вдалося, а що ні. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе підвищенню рівня батьківської відповідальності за життя, здоров’я, навчання та виховання дітей у сім’ях СЖО; збільшиться кількість сімей, які усвідомлюють батьківську роль та враховують потреби дитини у її вихованні; зменшиться кількість дітей, яких вилучатимуть із сімей; покращення стосунків  між батьками та дітьми.

На глобальному рівні – ми привернемо увагу суспільства до проблем сімей у СЖО, у яких виховуються діти; покращиться якість та умови життя учасників проєкту, в тому числі психоемоційний стан; ми налагодимо співпрацю між різними службами, що дотичні до супроводу сімей цільової аудиторії. 

Що буде далі?
Після закінчення проєкту організація Товариства Червоного Хреста України надалі планує співпрацювати з сім’ями учасниками. Вивчивши їхні проблеми детальніше, ми плануємо надавати різну допомогу, а саме побутову та психологічну. 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 515 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 11,27 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 39,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,77

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту