Громадський простір «Чарівна пригода»

Громадський простір «Чарівна пригода»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 367
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,15
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,65

Локація
Знам’янська міська ТГ

Дати реалізації
Липень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
43 600 грн

Про що цей проєкт?
На сьогодні на території Привокзального мікрорайону Знам’янської міської територіальної громади мало місць, де мешканці могли би у затишній атмосфері поспілкуватися між собою, провести з користю своє дозвілля. Наразі такою локацією є сквер біля школи інтернату, але, зважаючи, що він розташований практично на узбіччі дороги, відпочивати там буває небезпечно.

Натомість біля Знам’янської загальноосвітньої школи розташована затишна велика зелена зона, у якій відсутні навіть лави для відпочинку мешканців. Неодноразово мешканці Привокзального масиву висловлювали надію на те, що вона буде облаштована, і саме тут, у безпечній і спокійній атмосфері, можна буде відпочивати, спілкуватися та проводити різноманітні заходи.

В межах проєкту ми хочемо створити комунікативно-інформаційний майданчик для відпочинку і дозвілля мешканців Привокзального району Знам’янської громади шляхом облаштування громадського простору у одній із локацій скверу, що розташований біля школи.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців громади офлайн і у соціальній мережі Фейсбук про початок проєкту;
– Визначення місця встановлення елементів громадського простору;
– Виготовлення елементів громадського простору: лавочок, столиків, гойдалки, балансиру і арт-інсталяції «Великий твістінг»;
– Проведення онлайн-конкурсу «Яким ти бачиш наш громадський простір у Привокзальному мікрорайоні»;
– Встановлення елементів громадського простору «Чарівна історія»;
– Урочисте відкриття скверу.

Чого плануємо досягти?
Облаштування громадського простору підвищить естетичну і культурну привабливість громади. Надасть можливість її мешканцям проводити свій вільний час із користю. Також зазначена локація перетвориться на «магніт» для проведення різноманітних культурних заходів. Такі подієві активності створять можливості для малого бізнесу презентувати свою продукцію, що призведе до наповнення місцевого бюджету.

На глобальному рівні створення облаштованої, вільної і доступної до кожного мешканця громади локації покаже позитивний приклад для мешканців інших населених пунктів країни. Також це змотивує мешканців до спільної роботи щодо реалізації наступних своїх ініціатив на благо рідної громади.

Що буде далі?
В подальшому на території громадського простору планується проводити різноманітні культурні заходи, кінопокази під відкритим небом, вечори астрономії. Також, враховуючи позитивний досвід участі у грантових проєктах, планується участь у інших програмах та громадському бюджеті з метою подальшого облаштування усього скверу.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 367 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,15 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,65

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту