Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Дерева павловній та сакур – справжня «фабрика» кисню!

Дерева павловній та сакур – справжня «фабрика» кисню!

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 224

Локація
смт Павлиш, смт Онуфріївка

Дати реалізації
Липень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
45 477,50 грн

Про що цей проєкт?
Майбутнє екології значно залежить від кожного, і що швидше людина почне робити «маленькі кроки» у допомозі природі, то більше шансів буде створити для людства гідне довкілля. На сьогоднішній день в нашій громаді екологічна ситуація вкрай незадовільна. 

Ми опитали мешканців селищ Онуфріївки та Павлиша, які нагальні питання потрібно вирішити першочергово – друге місце посіла екологічна ситуація. Тому ми вирішили створити справжню «фабрику» кисню шляхом висаджування дерев павловній та сакур вздовж дороги загального значення між населеними пунктами Павлиш та Онуфріївка задля сприяння покращення стану навколишнього природного середовища. Павловнії значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі, відіграють своєрідну роль фільтру, а цвітіння сакур перетворять наш край на рожеву оазу, яка приваблюватиме численних мандрівників з усієї України і не тільки. Висадка та вирощування цих видів дерев стануть справжніми інвестиціями для розвитку та добробуту Онуфріївського краю. 

Що плануємо робити?
– Провести обстеження стану пришляхових лісосмуг вздовж дороги загального користування місцевого значення на відрізку Павлиш – Онуфріївка та очистити її від побутового сміття;
– Привести територію вздовж дороги у належний санітарний стан та вирубити парослі;
– Закупити саджанці павловній та сакур;
– Висадити саджанці вздовж дороги; 
– Провести офіційне відкриття «Алеї сакур і павловній».

Чого плануємо досягти?
Ми проведемо благоустрій території: зберемо сміття та вирубаємо паросль вздовж дороги Павлиш-Онуфріївка, висадимо 150 павловній та 130 сакур, облаштуємо територію для відпочинку мешканців і гостей громади.

Покращиться екологічний стан навколишнього середовища, адже дерево павловнії вважають екологічним фільтром – його листя поглинає в середньому 22 кг вуглекислого газу і звільняє 6 кг кисню за 1 рік, при цьому очищуючи тисячі кубічних метрів повітря.

Павловнії стануть знахідкою для наших бджолярів (а на території Онуфріївщини близько 500 бджолярів). Адже з одного гектара павловній можна зібрати понад 800 кг меду. 

І насамкінець, цвітіння павловній та сакур призведе до збільшення туристичної привабливості громади, підвищиться культурний та естетичний розвиток жителів громади, збільшиться рівень залученості жителів громади та популяризуватиметься Онуфріївський край.

Що буде далі?
Після закінчення фінансування, роботи по проєкту будуть продовжуватися і надалі. Громада буде приводити територію вздовж дороги у належний санітарний стан, вирубати поросль, підсаджувати саджанці дерев, які не прижилися або не перезимували, та їх оновлювати. Окрім того, ми будемо вирубувати павловнію кожних 4-6 років (адже вона відростатиме ще 7 разів), а деревину використовуватимемо для опалення у школах та дитячих садочках. Також будемо розвивати на території Онуфріївського краю зелений туризм.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 224

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту