Зелений театр «Культурний острів громади»

Зелений театр «Культурний острів громади»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 384
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,58
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,58

Локація
с. Цибулеве

Дати реалізації
Червень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
47 500 грн

Про що цей проєкт?
Одна з проблем нашої громади – низький рівень культурного життя. Як правило, заходи, які проводяться, приурочені до державних свят, а заходи у школі не охоплюють широку цільову аудиторію. Наше опитування показало, що люди хочуть частіше відвідувати культурні заходи: концерти, гуртки художньої самодіяльності, вистави, кіновечори. 

В межах проєкту ми хочемо створити зелений театр на території Мультипростору «Громадський вулик» (Двір для всіх) для соціального згуртування, культурної взаємодії та активізації жителів села Цибулеве Дмитрівської ТГ.

Що плануємо робити?
1. Підготовчий етап:
– Толока на місці «Культурного острова громади»;
– Майстерня з виготовлення лавочок «Цибулівські майстри»;
– Опитування жителів громади;
– Проєктування.

2. Основний етап:
– 2 тематичні кіновечори;
– Онлайн-трансляції з «Культурного острова» за участі місцевих митців (Ярчихін Микола, Оврас Олег, Склярова Галина, Назарчук Микола та Олена);
– Онлайн-ефір «Цікаві гостини» з очільницею культури Дмитрівської ТГ Міркотан Л.О.;
– Майстерня для молоді з виготовлення листівок за етномотивами з онлайн-трансляцією майстер-класу;
– Родинна лялькова вистава з онлайн-трансляцією;
– Фестиваль мобільного кіно для учнівської молоді громади «Моє село в об'єктиві»;

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні цей проєкт активізує соціальну діяльність в більшості жителів села, покаже, що, якщо вийти за рамки звичного використання вільного часу, відкриваються нові можливості для корисного та змістовного дозвілля, зокрема з акцентом на культурний розвиток людей та моральне зростання молодшого покоління. Підвищиться культурний рівень дітей та молоді. 

На глобальному рівні створення «Культурного острова громади» стане прикладом для інших сіл громади, а, можливо, і області, у створенні таких зелених театрів.

Що буде далі?
Проєкт буде продовжуватися на системній основі. Ми вже маємо досвід проведення культурних заходів, майстерень, організації толок, маємо надійних партнерів.

Цей проєкт активізує соціальну діяльність в більшості жителів села, покаже нові можливості для корисного та змістовного дозвілля.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 384 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,58 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,58

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту