«Клуб фінансових настільних ігор»

«Клуб фінансових настільних ігор»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 373
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,30
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,80

Локація
м. Кропивницький

Дати реалізації
Липень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 590 грн

Про що цей проєкт?
Нова реальність 2020 року стала несподіванкою для більшості населення України, що вплинуло і на гаманець – у квітні 55% людей мали заощаджень менше, ніж витрат на місяць. Ситуація довела, що рівень фінансової грамотності населення потрібно підвищувати, і починати потрібно з дітей та молоді, адже згідно з дослідженням USAID найменш фінансово обізнаними в Україні є саме молоді люди віком 18-24 років.

Ми хочемо організувати перший мобільний клуб фінансових настільних ігор у м. Кропивницькому та Кіровоградському регіоні, аби підвищити рівень фінансової грамотності, підготувати молодь до реальних фінансових та життєвих ситуацій, сформувати фінансову культуру серед дітей, молоді та дорослого населення, реалізуючи принцип навчання протягом життя, у формі проведення фінансових ігротренінгів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановані такі заходи:
– Організація простору для проведення ігор-тренінгів;
– Закупівля фінансових настільних ігор-тренінгів українського виробництва, а саме: «Лісові комерсанти», «Життєвий Капітал», «Світ громад», «Молодіжна рада»;
– Навчання тренерів ефективним ігротехнікам;
– Офіційне відкриття та презентація Клубу;
– Проведення тренінг-ігор на базі Економіко-технологічного інституту ім. Р. Ельворті;
– Проведення щомісячних виїзних тренінг-ігор. Попередньо заплановано шість виїздів (1 раз на місяць на час реалізації проєкту) по 4 гри одночасно.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні плануємо провести 60 фінансових тренінг-ігор та охопити до 400 осіб-учасників з м. Кропивницького та Кіровоградської області. Діти в ігровій формі навчаться вмінню комунікувати та взаємодіяти в команді, згуртовуватися та допомагати один одному. Підвищиться зацікавленість дітей до навчання, молодь зможе швидше досягти бажаного рівня життя та почувати себе впевненіше на шляху до власної фінансової незалежності. 

Дорослі навчаться основам та порядку побудови системи фінансового захисту родини, навчаться використовувати надійні фінансові інструменти, які доступні кожному. Усі отримають гарантовані позитивні емоції й ефективне навчання під час кожної ігрової сесії. Дозвілля дітей, молоді та дорослих стане більш якісним та корисним, без гаджетів та телефонів, що сприятиме їх кращій соціалізації та адаптації до реалій життя.

На глобальному рівні ми плануємо поширити досвід проведення тренінг-ігор та організації Клубу на інші області та громади. Закладаючи фінансові знання змалку, батьки виховають відповідальних, впевнених у собі, фінансово грамотних та незалежних дітей. Діти почнуть краще розуміти батьків і більш шанобливо ставитимуться до грошей, які ними зароблені, що згуртує родину та сприятиме їхнім дружнім відносинам. Люди навчаться уникати помилок при веденні особистого та сімейного бюджету, які можуть стати на заваді омріяному фінансовому майбутньому. Загалом буде підвищено рівень фінансової грамотності та формуватиметься фінансова культура населення громади, починаючи з дитячого віку.

Що буде далі?
Діяльність «Клубу фінансових настільних ігор» відбуватиметься на постійній основі після закінчення реалізації проєкту. Планується, що Клуб буде самостійно функціонуючою структурною одиницею Економіко-технологічного інституту ім. Р. Ельворті та матиме окреме Положення про свою діяльність. Ігри будуть зберігатися у бібліотеці інституту, відповідальність за зберігання нестиме бібліотекар.

Все більше людей бажатимуть взяти участь у фінансових іграх-тренінгах, а отже розширюватиметься географія охоплення в межах Кіровоградського регіону, територіальних громад сусідніх областей, залучатиметься все більше волонтерів з числа молоді, які будуть організовувати ігрові турніри, ініціювати та реалізувати нові проєкти, що стосуються підвищення рівня фінансової грамотності та фінансової культури населення.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 373 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,30 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 46,80

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту