Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Креативний культурний арт-простір «Поетична Знам’янка»

Креативний культурний арт-простір «Поетична Знам’янка»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 369

Локація
Знам’янська міська ТГ

Дати реалізації
Липень – серпень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
51 315 грн

Про що цей проєкт?
Наша громада має гарний туристичний потенціал, але здебільшого все що знають про місто – це Чорний ліс і вузлова станція. Наразі на території спостерігається роздробленість за мовною ознакою, прояви вандалізму, невелика кількість культурно-мистецьких локацій і подій. Все це призводить до того, що мешканці громади виїздять до інших територій, щоб відпочити і зрости у культурному плані. Зважаючи на це, постає питання щодо створення і у нашій громаді яскравих і креативних культурно-мистецьких локацій.

Наша мета – створити креативний культурний арт-простір «Поетична Знам’янка» з метою згуртування громади, підвищення рівня культурного дозвілля, збереження і примноження культурної спадщини.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановані такі заходи:
– Збір інформації про поетів-знам’янчан Знам’янської міської територіальної громади;
– Обрання з поетами вірша/віршів для подальшого їх розміщення на арт-просторі «Поетична Знам’янка» у центральній частині міста; 
– Оголошення конкурсу «Поетична Знам’янка»;
– Випуск збірки «Поетична Знам’янка»;
– Віршований онлайн-марафон під час якого вірші учасників проєкту будуть декламувати молодь та мешканці громади;
– Випуск влогу «Поетичні митці слова», у якому ближче познайомимося з мешканцями громади-учасниками проєкту;
– Виготовлення і встановлення елементів арт-простору (лавочок і металевих табличок з нанесеними віршами) «Поетична Знам’янка»;
– Відкриття арт-простору із залученням учасників проєкту, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фотографів (фотосушка), художників, вуличних музикантів, і, звісно, мешканців громади.

Чого плануємо досягти?
В межах проєкту ми:
– Встановимо п’ять лавок у формі книги та сім металевих основ з 14 табличками із композиту і нанесеними на них віршами з обох боків металевої основи;
– Відзнімемо 20 випусків віршованого онлайн-марафону;
– Запустимо влог «Поетична Знам’янка» і проведемо вісім інтерв’ю;
– Надрукуємо 50 примірників збірки «Віршована алея Знам’янської міської територіальної громади»;
– Облаштуємо територію для культурно-мистецького відпочинку мешканців і гостей громади.

Завдяки цьому збільшиться туристична привабливість громади, покращиться змістовне і комфортне дозвілля, підвищиться культурний та естетичний розвиток жителів громади. З’явиться доступ до надбань місцевої та світової культури, підвищаться можливості для самореалізації знам’янчан, збільшиться рівень залученості жителів Знам’янської громади до творчих ініціатив та буде збережено пам’ять про видатних і талановитих земляків.

На глобальному рівні реалізація проєкту налагодить співпрацю як між різними верствами населення, так і дозволить створити своєрідний міжкультурний діалог, залучивши до нього гостей з інших громад, які завітають до поетичної локації Знам’янської міської територіальної громади.

Що буде далі?
З часом кількість віршів буде збільшуватися, а сам арт-простір стане культурно-мистецьким осередком, де будуть відбуватися творчі заходи, збиратися поети, художники, майстри з рукоділля і, звісно ж, мешканці та гості громади для проведення свого культурного і комфортного дозвілля.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 369

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту