Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Лавандова зона відпочинку

Лавандова зона відпочинку

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 168

Локація
с. Велика Северинка

Дати реалізації
Липень 2020 – січень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
48 440 грн

Про що цей проєкт?
Навколо території, яку охоплює проєкт розташовані будівлі котрі користуються значним попитом: сільська школа, амбулаторія сімейної медицини, будинок культури, бібліотека та приміщення сільської ради. Проте поруч з ними відсутні зручні місця для відпочинку та очікування. Багаторічні саджанці лаванди зможуть прикрасити територію навколо та створять чудову атмосферу. Фото зроблене біля цих чудових квітів залишиться на згадку на довгі роки.

Мета нашого проєкту – створити лавандову зону в с. Велика Северинка для згуртованості молоді та інших жителів громади в літній період часу. Це місце буде об'єднувати людей різних вікових груп.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Публікація щодо реалізації проєкту на сайті Великосеверинівської сільської ради та на сторінці Фейсбук;
– Закупівля лавок та урн;
– Встановлення лавок та урн;
– Купівля багаторічної трав'яної рослини лаванди в кількості 160 шт.;
– Організація благодійної акції «Посади лаванду»;
– Звітування про реалізацію проєкту.

Чого плануємо досягти?
Результатом проєкту є зміна зовнішнього стану зони передбаченої для відпочинку жителів та гостей Великосеверинівської сільської територіальної громади. Саджанці лаванди будуть щороку радувати та приваблювати все більше людей. Щонайменше до 100 дітей та вчителів, які проживають на іншій території і чекають на шкільний автобус, отримають задоволення від реалізованого проєкту. Будь-які заходи, що проходитимуть біля більш прикрашеної зони, створять чудову атмосферу для відпочинку. Кожного літа цвітіння лаванди порадує більше 200 відвідувачів, які залюбки насолоджуватимуться ароматом та красою цієї багаторічної трав'яної рослини. 

Оскільки рослина багаторічна і найпростіше розмножується відводками пагонів, керівникам громадських організацій та освітнім закладам буде дозволено організовувати заходи щодо розмноження даної рослини на території громади.

Це надасть можливість збільшити кількість рослини на території та популяризувати її. Молодь почне частіше брати участь в різноманітних благодійних акція та цінити те, що посадили своїми руками. Жителі стануть більш активними в діяльності громади, згуртованими та ініціативними.

Що буде далі?
Зона утворена в результаті реалізації проєкту буде чудовою локацією для відпочинку всіх охочих, щороку в період цвітіння приваблюючи туристів. Жителі громади, а особливо молодь, матимуть в своїй громаді красиву лавандову зону, де можна посидіти, почитати, помріяти, запросити на побачення, а найголовніше мотивацію створювати та розвивати й надалі Великосеверинівську сільську територіальну громаду.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 168

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту