Промінчики, що рятують!

Промінчики, що рятують!

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 381
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,50
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 53,00

Локація
Знам’янська міська ТГ

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
42 220 грн

Про що цей проєкт?
На сьогодні на території Знам’янської міської територіальної громади розташовані 7 навчальних закладів, в яких навчається до 2000 учнів. Кожен із навчальних закладів розташований поблизу проїжджої частини, що створює небезпечні умови для пішоходів.

Хоча на дорозі і присутня розмітка, водії іноді «пролітають» на високих швидкостях. Слід додати, що освітлення вулиць вимикається після 12 години ночі, і освітлюються здебільшого центральні вулиці громади.

Щоб зменшити ці ризики для громади, пропонуємо реалізувати цей проєкт. А саме – залучили мешканців Знам’янської міської територіальної громади до ініціатив щодо безпеки дитини та дорослого на дорозі у темний час доби шляхом проведення «Майстерень флікерів» по всій території громади.

Що плануємо робити?
– Проведення інформаційно-роз’яснювальних зустрічей у різних куточках громади щодо правил поведінки на тротуарі, пішохідній доріжці, узбіччі: «Що таке проїжджа частина дороги», «Як переходити вулицю», «Що таке флікери, їх переваги»;
– Виготовлення та встановлення манекену «Школяр на пішохідному переході» на пішохідних переходах біля школи та Будинку культури;
– Проведення «Майстерень флікерів» у різних куточках громади;
– Випуск соціального ролика про про важливість використання світловідбивачів у темний період доби;
– Випуск дитячої збірки казкових історій «Флікери-помічники»;
– Онлайн-конкурс на найкреативніший дизайн флікера-помічника.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні зросте поінформованість населення громади про те, що таке флікери і навіщо вони потрібні. Підвищиться культура поведінки пішохода Знам’янській міській територіальній громаді, збільшиться зацікавленість мешканців до грантових проєктів.

Реалізація проєкту на глобальному рівні позитивно вплине на здоров'я мешканців громади – зменшиться кількість ДТП. Зросте довіра до співробітництва не тільки між мешканцями громади, а й з правоохоронними органами, що не може не відобразиться на безпеці в громаді. Також завдяки проведеним інформаційно-просвітницьким заходам мешканці отримають нові важливі знання, що стануть їм у пригоді під час повсякденного життя.

Що буде далі?
Виготовлені флікери допоможуть власникам залишатися видимими у темний час доби, що підвищить безпеку на дорозі. Встановлені манекени зменшать ризики створення дорожньо-транстпортних пригод. Проведені інформаційно-просвітницькі заходи підвищать обізнаність мешканців громади щодо культури поведінки на дорозі.

Успішний досвід такої безпекової ініціативи створить гарні підвалини для продовження проєкту за рахунок коштів міського бюджету, а також для внесення змін до безпекових програм міської ради.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 381 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,50 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 53,00

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту