Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Реновація соціального пляжу «Потужна Синюха»

Реновація соціального пляжу «Потужна Синюха»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 73

Локація
смт Новоархангельськ та с. Торговиця

Дати реалізації
Червень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
101 330 грн

Про що цей проєкт?
Занепад біотопу центрального пляжу нашої громади, призвів до того, що жителі громади рідко стали навідуватись сюди. Дерева є досить старими та вкритими омелою білою, що становить загрозу для жителів громади, адже дерева можуть впасти на відпочиваючих, тому люди бояться відвідувати центральний пляж. На пляжі немає конкретно відведеного місця для відпочинку, тому родинам з дітьми на пляжі знаходитися не комфортно.

Якщо сьогодні не почати роботу над екологічною складовою нашої громади, то вже за кілька років пляж залишиться без дерев. Жителі громади не матимуть місця для купання влітку, адже зона пляжу становитиме небезпеку.
 

Мета нашого проєкту – оновити екосистему пляжу в смт. Новоархангельськ шляхом обрізки старих дерев, висадки нових та облаштування території пляжу задля створення комфортних умов для відпочинку жителів Новоархангельської громади та її гостей.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Планування проєкту: формування чіткого графіку виконування робіт за системою SCRUM;
– Замовлення саджанців дерев;
– Закупівля потрібного обладнання (лопати, відра, сокири, фарба, граблі, цемент, щебінь, пісок) та улаштування сучасної зони відпочинку (лавки, тіньові грибочки, гойдалка);
– Попередження мешканців смт Новоархангельськ та с.Торговиця про виконання робіт;
– Новоархангельська селищна рада та небайдужі громадяни висаджують саджанці дерев вздовж берегової лінії річки Синюха;
– Збір зворотного зв’язку у формі Picnic River Party;
– Звітування.


Чого плануємо досягти?
На локальному рівні з’явиться нове сучасне місце відпочинку для жителів громади. Також буде вжито заходів для безпеки життєдіяльності громадян на центральному пляжі смт.Новоархангельськ – ми мінімізуємо кількість нещасних випадків через падіння старих дерев.

На глобальному рівні ми сформуємо у жителів громади чітке розуміння небезпеки, яку несе омела для дерев та людей, згуртуємо їх для виконання суспільно-корисної праці.

Що буде далі?
Проєкт матиме довгостроковий вплив, адже подальше прибирання річкової зони гарантує Новоархангельська селищна рада. Жителі Новоархангельської громади зможуть відвідувати селищний пляж та не боятись за власне та дитяче життя. Подальше фінансування проєкту буде здійснюватися Новоархангельською селищною радою. До роботи над проєктом будуть залучені працівники благоустрою селищної ради.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 73

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту