«Сортуємо заради майбутнього»

«Сортуємо заради майбутнього»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1045
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 26,06
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,56

Локація
Гурівська ТГ

Дати реалізації
Червень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
98 820 грн

Про що цей проєкт?
На даний час екологічна ситуація на території Гурівської громади є загрозою для населення. Причини виникнення проблем: збільшення стихійних сміттєзвалищ, погіршення санітарного стану, збільшення рівня захворюваності, погіршення екологічної ситуації.

В межах проєкту ми плануємо виготовити сміттєві баки та встановити їх у громадських місцях для роздільного збирання сміття. Також плануємо проведення заходів та інформаційної кампанії серед різних верств населення щодо впровадження сортування відходів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Збір інформації про кількість стихійних сміттєзвалищ на території громади;
– Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів громади щодо реалізації проєкту;
– Визначення місць для установки сміттєвих контейнерів;
– Проведення засідання ініціативної групи для визначення представника по виготовленню контейнерів;
– Підготовка майданчиків для встановлення контейнерів;
– Виготовлення контейнерів для збору сміття;
– Проведення Акції «Тиждень без поліетилену!» разом із представниками бізнесу щодо заміни поліетиленових пакетів на еко-пакети (папір або тканина);
– Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів громади по сортуванню сміття;
– Проведення акції «Чиста громада» для всіх верств населення щодо очищення жилих дворів та прилеглої території;
– Встановлення контейнерів для сортування сміття;

Чого плануємо досягти?
Остаточний результат реалізації проєкту призведе до легалізації усіх контейнерних майданчиків для твердих побутових відходів, до запобігання виникненню несанкціонованих звалищ за допомогою створення відокремлених, визначених місць для складування великогабаритних та ремонтних відходів, до поліпшення ситуації з вивозу побутових відходів.

В результаті проєкту покращиться екологічний та санітарний стан територій, збільшиться туристична привабливість громади. Населення на постійній основі усвідомлюватиме важливість екологічної ситуації та необхідність піклуватись про навколишнє середовище.

Що буде далі?
Кожен житель громади буде усвідомлювати, що санітарний стан та добробут громади залежить від кожного. Найголовніше, що проєкт у майбутньому залишиться гармонійно-сталим і не потребуватиме фінансової допомоги, а також ми плануємо отримувати від реалізації вторинної сировини дохід, який допоможе покрити інвестиційні витрати.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1045 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 26,06 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,56

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту