Створення зони «Бути здоровим – це модно»

Створення зони «Бути здоровим – це модно»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 404
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,07
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 22,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 32,57

Локація
с. Несваткове

Дати реалізації
Квітень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
49 430 грн

Про що цей проєкт?
Природа дарує нам життя і сонце, повітря і воду, зелені ліси і поля. Але природа мститься людині за її зверхність і недбальство. Для багатьох українських сіл питання «бути чи не бути» стоїть гостро. Причин багато. Основні – відсутність робочих місць, відтік молоді, закриття навчально-виховних закладів.

Промоніторивши результати районних, обласних та регіональних змагань школярів – помітили спад перемог; а також провели анкетування про запити та потреби місцевих жителів, прийшли до висновку: потрібно створити зону активного відпочинку для молоді та молодих родин, де можна було б проводити час з користю поки діти граються на дитячому майданчику. 

Саме тому в межах проєкту ми плануємо створити зону «Бути здоровим – це модно» із чотирма тренажерами та п’ятьма лавочками на території Несватківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2’» для популяризації серед молодого покоління здорового та безпечного способу життя.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо такі заходи:
– Висадка дерев ялівцю;
– Створення квіткової клумби;
– Моніторинг сайтів продажу вуличних тренажерів, укладання договору з постачальниками та закупівля чотирьох тренажерів;
– Закупівля піску, щебню та цементу;
– Встановлення чотирьох тренажерів та п’ятьох лавочок;
– Підготовка та проведення свята відкриття зони «Бути здоровим – це модно».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні зміниться ставлення жителів громади до власного здоров’я, відбудеться утвердження здорового способу життя, жителі громади відмовляться від тих звичок, які мають негативний вплив на здоров’я.

На глобальному рівні покращиться ментальне та психічне здоров’я, покращаться міжособистісні стосунки, зросте довіра до влади.

Що буде далі?
Тренажери будуть за потребою ремонтуватися. Відповідальність за збереження перейде на директора відділу ЖКХ Ярослава Панченка. У майбутньому буде можливо проводити спортивно-виховні заходи із залученням спонсорів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 404 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 10,07 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 22,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 32,57

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту