Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Креативне подвір’я «Територія творчості на Каштановій»

Креативне подвір’я «Територія творчості на Каштановій»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1203

Локація
смт Петрове

Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
48 900 грн

Про що цей проєкт?
У час карантинних обмежень пандемії COVID-19 постала проблема місця проведення масових зібрань з дотриманням карантинних вимог. Більшість масових заходів для учнівської молоді Петрівської територіальної громади організовує та проводить центр дитячої та юнацької творчості. У актовій залі ЦДЮТ згідно санітарно-гігієнічних вимог під час пандемії можуть перебувати одночасно не більше 20 осіб. Наш парламент дітей налічує 36 членів, тому провести повноцінне засідання немає змоги. Також немає змоги проводити масові заходи для вихованців ЦДЮТ та учнів закладів загальної середньої освіти.

В межах проєкту ми плануємо облаштувати креативне подвір'я Петрівського центру дитячої та юнацької творчості з метою розвитку творчих здібностей вихованців центру та їхніх батьків, а також членів парламенту дітей територіальної громади.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо такі заходи:
– Укладання договору з постачальниками та закупівля альтанки, лавочок, урн, фарби;
– Організація конкурсу проєктів малюнку на стіні;
– Розмальовування стіни господарської будівлі;
– Встановлення альтанки, стаціонарних лавочок, столика та стільчиків з колод, урн;
– Укладання договору з Петрівським лісництвом ДП «Долинський лісгосп» аби вони надали колоди для імпровізованих столика та стільчиків;
– Підготовка та проведення свята відкриття «Території творчості на Каштановій»;
– Аналіз реалізації проєкту та підготовка звіту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні в громаді з’явиться креативне подвір’я – територія творчості для розвитку творчих здібностей вихованців ЦДЮТ та лідерських якостей членів парламенту дітей. Територія творчості стане місцем для проведення масових заходів у період карантинних обмежень і не тільки, де учні громади можуть проявити свої таланти, уміння та самореалізуватися. Проведення гурткових занять та масових заходів сприятиме покращенню стану здоров’я вихованців ЦДЮТ, а також стане місцем залучення батьків до творчої діяльності.

На глобальному рівні проєкт покращить здоров’я молодого покоління, популяризує та підвищить значущість позашкільної освіти, сформує успішного, різносторонньо розвиненого, з допрофесійною підготовкою випускника закладу позашкільної освіти.

Що буде далі?
Парламент дітей Петрівської ТГ створений та діє при Петрівському центрі дитячої та юнацької творчості. Тому після реалізації нашого проєкту встановлені садові меблі перейдуть на баланс ЦДЮТ, який в подальшому буде ними опікуватися. Також на «Території творчості на Каштановій» будуть проводитися постійно засідання парламенту дітей, гурткові заняття, майстер-класи, круглі столи, флешмоби та ін., у яких братимуть участь члени парламенту дітей Петрівської територіальної громади, вихованці ЦДЮТ та їхні батьки, учні закладів загальної середньої освіти громади, які стануть учасниками масових заходів, організованих ЦДЮТ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1203

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту