Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Студія молодіжних ініціатив у Компаніївській ОТГ

Студія молодіжних ініціатив у Компаніївській ОТГ

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 216

Локація
смт Компаніївка

Дати реалізації
Липень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
40 180 грн

Про що цей проєкт?
У Компаніївській ОТГ склалася така ситуація, коли, попри наявний запит, локальні можливості змістового дозвілля дуже обмежені. На території громади, яка об’єднує 51 населений пункт, де проживає близько 1800 молодих осіб віком від 14 до 35 років, що становить 30% від загальної кількості населення, немає жодного об’єкта молодіжної інфраструктури чи молодіжного представницького органу. Серед пріоритетів молодіжної політики – лише гурткова діяльність для школярів.

В той же час опитування UNICEF «Громадська активність» (2016 рік) виявило, що більш ніж половина молодих людей в Україні мають ідеї щодо розвитку своїх громад. Таким чином, молоді люди мотивовані діяти у своїх громадах, але їм не вистачає навичок, часу та прибічників серед однолітків та дорослих.

Тому ми вважаємо, що для зміни ситуації та надання можливості молодим людям розвиватися в рамках громади, для того, щоб молодь мала зацікавлення залишатися та діяти в інтересах громади необхідно створити молодіжний простір для об’єднання соціально активної молоді Компаніївської ОТГ.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі етапи:
Промоційний:
– Просування проєкту у соціальних мережах;
– Постійне висвітлення діяльності за проєктом;
– Робота з місцевими медіа.

Змістовний:
– Провести презентацію проєкту у громаді;
– Публічно прокомунікувати важливість соціального становлення молоді;
– Облаштування локації, котра стане місцем постійного розміщення платформи, коворкінгом для молодіжних активістів;
– Підготовка та проведення першої частини тренінгу «Стратегічне планування роботи платформи»;
– Розробка брендбуку платформи;
– Підготовка та проведення другої частини тренінгу «Стратегічне планування роботи платформи».

Завершальний:
– Проведення фінального заходу, презентація концепції простору та плану діяльності;
– Презентація результатів проєкту у медіа та соцмережах;
– Звітування.

Чого плануємо досягти?
У короткостроковій перспективі буде об’єднано ініціативну молодь Компаніївської ОТГ, створено необхідний об’єкт молодіжної інфраструктури площею 30 кв. м., сформовано умови для розвитку молоді, який включає освітній, дозвіллєвий та соціальний компонент, буде розроблено план життєздатності простору.

У довгостроковій перспективі буде збільшено кількість молоді, яка цікавиться громадською діяльністю та створенням соціальних проєктів на рівні громади. Молодіжний простір діятиме на постійній основі та слугуватиме майданчиком обміну думками, ідеями, досвідом, місцем для розвитку та навчання і коворкінгом після закінчення проєкту. Буде створено умови для дійсного залучення молоді до формування молодіжної політики ОТГ, а також сформовано імідж громади як такої, що орієнтована на потреби молоді та всіляко сприяє її участі в усіх публічних процесах.

Що буде далі?
Буде створено пул активної мотивованої молоді щодо розвитку демократичних процесів в ОТГ, які братимуть участь у житті ОТГ, завдяки чому будуть лобіювати та підтримувати інтереси молоді в громадах. Молоді люди, що візьмуть участь у проєкті, надалі займатимуться розробкою та реалізацією молодіжних проєктів й ініціатив, а також створенням молодіжних ініціативних груп або організацій у своїх громадах. 

Буде сплановано та реалізовано адвокасі-кампанію щодо перетворення активістського проєкту на комунальну установу, забезпечену організаційно та фінансово, зі сталим адмініструванням.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 216

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту