Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу

Сучасний майданчик для розвитку пляжного волейболу

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 914

Локація
с.Успенка

Дати реалізації
Липень 2021 року


Загальний бюджет проєкту
54 100 грн

Про що цей проєкт?
У селі Успенка є дві волейбольні команди, які професійно займаються пляжним волейболом. Також на Придніпров’ї проживає близько 3000 людей, більшість з яких проводять вільний час у теплу пору року на березі Дніпра. З Кременчука в село приїздять дачники, що також відпочивають на березі Дніпра.

На тепер команди не мають спортивного майданчика, що відповідає всім стандартам для проведення тренувань та змагань різного рівня з пляжного волейболу, а молодь і відпочивальники не мають місця для заняття спортом та активного дозвілля.

Наша мета – побудувати на території пляжу с.Успенка спортивний волейбольний майданчик, який відповідає всім стандартам, для жителів Придніпров’я. Цей проєкт популяризуватиме пляжний волейбол, збільшить кількість дітей і дорослих охочих займатися спортом на свіжому повітрі та дасть можливість проводити змагання з пляжного волейболу.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Очищення пляжу від старого піску, сміття;
– Підняття ігрового поля на висоту 50 см шляхом завезення нового піску;
– Розрівнювання площі поля;
– Встановлення спортивного інвентаря;
– Встановлення освітлювального обладнання.

Чого плануємо досягти?
В результаті проєкту буде очищено прибережну зону р. Дніпро та пляж с. Успенка від старого піску, сміття, порослі. Буде збудовано спортивний майданчик для пляжного волейболу. Волейбольні команди здобуватимуть призові місця в турнірах різного рівня, а також вдасться створити спортивний резерв для цих команд. Збільшиться кількість відпочивальників та туристів з інших регіонів області та країни. Молодіжні банди зникнуть, натомість посилиться соціальна згуртованість.

Що буде далі?
Після завершення проєкту громада бере зобов’язання і надалі вживати заходи щодо утримання пляжу та волейбольного майданчика в належному стані, дбати про його благоустрій. На спортивному майданчику будуть проводиться змагання та тренування команд.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 914

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту