«Життя – це рух»

«Життя – це рух»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 137
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,92
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 62,92

Локація
с. Хворостянівка

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
30 860 грн

Про що цей проєкт?
У Хворостянівському старостаті мешканцям зі шкільних років прищеплюється бажання займатися фізкультурою і спортом. Опитування показують, що найулюбленіший урок у школі – фізкультура, а улюблені хобі – футбол, волейбол, аеробіка. Проте новоутворена громада через брак коштів не змогла профінансувати дообладнання місцевої спортивної зали до потрібних стандартів. Через це відсутні умови для якісних тренувань футбольної та волейбольної команд, а також для занять фітнесом і проведення дозвілля. 

Ми прагнемо зробити спорт доступним для всіх за будь-якої погоди та створити спеціально обладнаний зал в селі Хворостянівка.

Що плануємо робити?
– Сформувати відносини з членами команди, постачальниками, місцевою владою та заключити необхідні договори;
– Закупити та встановити обладнання;
– Провести інформаційну кампанію, зокрема опублікувати дві статті в газеті «Телегазета» м. Старобільськ, зробити пости на сторінці Фейсбук, Інстаграм, Тік-ток; 
– Провести перші спортивні заняття з фітнесу, футболу, волейболу;
– Формування звітів за показниками, аналітика, звітування.

Чого плануємо досягти?
Ми створимо належні умови для щотижневих тренувань спортсменів та занять фітнесом для всіх охочих. Регулярні вправи разом розвивають впевненість у собі й відчуття команди, дають енергію для спільних справ і в інших сферах. У вільні від тренувань години кожен житель села (або гість) матиме змогу пограти в волейбол, футбол, баскетбол. Орієнтація на здоровий спосіб життя, навички лідерства й самоорганізації, згуртування молоді – очікувані зміни на локальному рівні.

В результаті проєкту ми проведемо:
– Заняття в дорослій фітнес-групі протягом трьох місяців – 13 занять по 20 відвідувачів;
– Заняття в дитячій фітнес-групі протягом трьох місяців – 11 занять по 15 відвідувачів;
– Футбольні ігри – 12 занять по 15 гравців;
– Волейбольні тренування – 13 занять по 18 гравців.

Тобто окрім довільних занять, спортивну залу протягом трьох місяців відвідають 839 разів.

Що буде далі?
Рівень здоров'я населення є основним показником розвитку країни, тому фізична культура – один із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку нашої громади. Все обладнання, яке буде придбано в процесі реалізації нашого проєкту, буде взято на баланс Відділу освіти, культури, молоді та спорту Шульгинської сільської ради і буде знаходитися у вільному доступі для всіх жителів та гостей нашої громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 137 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,92 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 62,92

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту