«Затишний еко-простір»

«Затишний еко-простір»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 260
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,92
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,92

Локація
Марківська ТГ

Дати реалізації
2021 рік

Загальний бюджет проєкту
34 950 грн

Про що цей проєкт?
Наша сільська місцевість багата на красиві краєвиди, але визначених загальних місць для екологічної освіти немає, тому і виникла потреба облаштувати екопростори. Ми плануємо залучити молодь віком від 14 до 18 років (27 осіб) до активної волонтерської роботи шляхом створення 9 затишних екопросторів на території населених пунктів Марківської громади.

Що плануємо робити?
В межах проєкту заплановано такі заходи:
– Проведення заходів з прибирання територій майбутніх екопросторів;
– Встановлення іменованих стендів (визначення назв екопросторів);
– Визначення відповідальних за утримання в належному стані екопросторів;
– Проведення анкетування серед населення щодо подальшого дизайнерського вигляду екопростору та можливості заходів з екоосвіти.

Чого плануємо досягти?
Екопростори плануються як багатофункціональний простір як для масових, так і індивідуальних заходів. Також догляд за ними сприятиме екологічній свідомості нового покоління. За результатами плануємо створити 9 екопросторів, кожний зі своїм оригінальним дизайном. Покращити туристичну привабливість територій, місцевих мешканців залучити до заходів з доброустрою, зміцнити співпрацю громадськості та органів влади.

Що буде далі?
Після завершення проєкту, утримання екопросторів буде на відповідальності старост населених пунктів, освітні заклади та громадські організації матимуть можливість проводити в естетично облаштованих місцях заходи з екоосвіти.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 260 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,92 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 58,92

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту