«Здорова нація – наше сьогодення і майбутнє»

«Здорова нація – наше сьогодення і майбутнє»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 461
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 74,50

Локація
смт. Тошківка-1

Дати реалізації
Липень – серпень 2021 рік

Загальний бюджет проєкту
41 750 грн

Про що цей проєкт?
У смт Тошківка мешкає близько 3900 людей, серед них приблизно 130 учнів, молодь – 800 осіб. Ситуація у галузі спорту у смт Тошківка дуже критична. У 2014 році було пряме влучення снаряду у будівлю Тошківської НВК «ЗНЗ–ДНЗ», спортивна зала була частково пошкоджена. На території смт Тошківка у шкільному дворі є стареньке футбольне поле, але сучасний спортивний простір, де могли би проводити своє дозвілля діти та дорослі, відсутній.

Пришкільна територія перебуває у вільному доступі мешканців селища, тому встановлення вуличних тренажерів сприятиме популяризації здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, підтримці фізичного здоров'я усіх охочих мешканців селища, створенню умов для розвитку та рухової активності мешканців, а також розвитку спортивної інфраструктури селища. 

Що плануємо робити?
– Інформування організаційної групи та керівника Гірської міської ВЦА про перемогу;
– Вивчення комерційних пропозицій виробників вуличних тренажерів на початку реалізації проєкту (ціна, наявність необхідних документів, ліцензій, спосіб доставки, термін виконання замовлення та інше);
– Підготовка місця для встановлення вуличних тренажерів;
– Заключення договору на вуличні тренажери та внесення попередньої оплати;
– Доставка вуличних тренажерів і встановлення вуличних тренажерів;
– Відкриття спортивного майданчика;
– Інформування населення про те, що спортивний майданчик з вуличними тренажерами вже відкритий;
– Технічне обслуговування тренажерів;
– Формування звітів за показниками аналітики та звітування.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні це змінить ставлення людей до їхнього способу життя, вони стануть більш рухливими, більш уваги буде приділяти спорту молодь, яка у вільний час збирається на шкільному футбольному полі. Зменшиться кількість людей, які зловживають тютюном та іншими шкідливими для здоров'я звичками. Також ще більше людей будуть мати змогу займатися спортом безкоштовно у свій вільний час. 

Заняття спортом на сучасних тренажерах мають локальний вплив на організм. Це зміцнення здоров`я та зниження захворюваності. Та група тренажерів, яку планується встановити, максимально прискорює обмінні процеси в організмі, тим самим звільняючи енергію і зміцнюючи організм в цілому.

Що буде далі?
Після завершення проєкту, вуличні тренажери будуть передані у власність Тошківського навчально-виховного комплекса «Загальноосвітній навчальний заклад – Дошкільний навчальний заклад», вони зобов'язуються підтримувати їх у робочому стані. Тренажери є антивандальними, тому що витримують суперництво з цікавістю громадян і відвертим нахабством вандалів. Міцність і надійність конструкції – тренажер витримує навантаження до 150 кг.

Можливість займатися на тренажерах в холодну пору року – держаки та сидіння зроблені з матеріалу, який швидко прогрівається від тіла людини. На підставі вище вказаних переваг вуличні тренажери будуть ще довгий час допомагати підтримувати здоровий та спортивний спосіб життя мешканців смт Тошківка та прилеглих селищ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 461 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 30,00 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 44,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 74,50

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту