Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Комфортний відпочинок в парковій еко-зоні

Комфортний відпочинок в парковій еко-зоні

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 167

Локація
с. Передільське

Дати реалізації
Липень – вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
41 750 грн

Про що цей проєкт?
Відсутність комфортних безпечних умов та зручно облаштованих місць при несприятливій погоді є незручним та небезпечним у випадку відпочинку, проведення дозвілля в парковій екозоні, для людей, які очікують своєї черги в магазин або очікують хлібну машину три дні на тиждень, для відвідувачів пошти, де приміщення дуже маленьке особливо зараз, в умовах пандемії Covid-19, для молоді у вечірній час. 

3 роки тому було вирішено створити екозону відпочинку в центрі села Передільське. Невелику паркову зону, облаштовану з дерев'яних матеріалів. Ця зона постійно доглянута та щорічно упорядковується. У ній раніше проводились невеликі заходи, виставки, люди проводять своє дозвілля або відпочивають в очікуванні своєї черги на Укрпошту, магазин або у своїх справах. Ми плануємо облаштування місця відпочинку та дозвілля в громаді. В екозоні відпочинку силами ініціативної групи та молоді хочемо встановити альтанку з меблями – стіл та лавки.

Що плануємо робити?
– Замовлення та виготовлення альтанки;
– Підготовка території під місце установки альтанки, в тому числі вивіз сміття та привіз піску;
– Доставка та отримання комплекту альтанки, розвантаження на місці;
– Збірка та установка альтанки ініціативною групою;
– Укладання садової доріжки до альтанки зі шматків дерев;
– Доброустрій, озеленення території та зони біля встановленої альтанки;
– «Відпочиваємо разом»: святкування початку проєкту та встановлення альтанки з проведенням розважальної програми та чаюванням;
– Провести опитування серед відвідувачів екозони відпочинку, жителів громади та гостей села після встановлення альтанки;
– Зустріч «Об'єднаймось заради розвитку громади»;
– Майстер-класи з рукоділля «Прості речі своїми руками», де місцеві майстри покажуть, як просто зробити гарні речі майже з нічого;
– Виставка творчих робіт «Місцеві майстри», що проводиться щорічно до святкування дня села.

Чого плануємо досягти?
Встановлена альтанка в парковій екозоні значно покращить умови комфортного, зручного та безпечного проведення дозвілля та відпочинку для людей різних поколінь, та буде дуже корисним та зручним місцем для людей, яким треба почекати своєї черги при несприятливих погодних умовах або зручно заповнити якісь документи. У молоді з'явиться комфортний безпечний куточок для проведення дозвілля у вечірній час. У відвідувачів з’явиться можливість поспілкуватися в комфортних умовах, поділитися чи отримати якусь корисну цікаву інформацію, яку можна зручно записати, завести нові знайомства для спілкування. 

Що буде далі?
Після закінчення цього проєкту силами громади будуть підтримуватися його результати. Ми продовжимо шукати нові можливості та ідеї для подальшого доброустрою екозони відпочинку. Отримане обладнання буде передано на баланс міської адміністрації для подальшого обслуговування. Надалі продовжиться проведення різноманітних заходів та виставок в парковій екозоні. Усі бажаючі й надалі зможуть відвідувати її у зручний час без будь-яких обмежень. Надалі планується встановити достатнє освітлення для безпечного та зручного відпочинку у вечірній час.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 167

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту