«Здорова нація»

«Здорова нація»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 261
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,98
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,98

Локація
с. Варварівка

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 рік

Загальний бюджет проєкту
52 360 грн

Про що цей проєкт?
В нашій громаді існує проблема культури здорового способу життя. Відсутні умови та місця для занять спортом, існує фізична пасивність дітей, залежність від ґаджетів та комп’ютерних ігор. Немає сучасного спортивного інвентаря, а активна молодь, спортсмени, тренери виїхали з села через воєнні дії в регіоні. Через децентралізацію зменшилось фінансування від органів місцевого самоврядування, а на тлі безробіття, у мешканців зникла ініціатива щодо фінансової допомоги проєктам. 

Ми хочемо підштовхнути розвиток культури здорового способу життя шляхом облаштування сучасної спортивної зали в селі Варварівка.

Що плануємо робити?
Підготовчий етап: онлайн-опитування місцевого населення щодо причин зменшення зацікавленості у веденні активного способу життя, формування відносин з органами місцевого самоврядування, представниками державних органів, молодіжними активістами, представниками батьківського комітету;
– Проведення флешмобу для дітей та молоді «Будь активним!»;
– Онлайн-збори фокус-групи «Здорова нація – щаслива нація»;
– Ремонт і облаштування спортивної зали;
– Інформаційна кампанія «Коло друзів» у Facebook, Instagram, Tik-tok, стаття у газеті «Рубіжанські новини», пости на сторінках Facebook партнерів, створення 10 відеоробіт на сторінці молодіжного медіа VarTa ТБ, 20 статей на сайті Варварівського ліцею, створення спільнот для учасників проєкту та громадськості у Telegram та Viber;
– Розробка макетів та друк флаєрів, ліфтерів, плакатів;
– Проведення тренінгу для вчителів «Використання здоров’язбережувальних технологій на заняттях гуманітарного та природничо-математичного циклів»;
– Проведення занять в секції з фітнесу, баскетболу, волейболу, футболу;
– Проведення тренінгу для вчителів та батьків «Зняття емоційної та психологічної напруги у дітей шляхом виконання фізичних вправ;
– Проведення семінару «Ми різні, ми рівні»;
– Проведення конференції «Проблеми досягнення ґендерної рівності в спорті»;
Проведення відеолекторію «Як не стати овочем».

Чого плануємо досягти?
Проведення занять у спортивних секціях сприятиме пропаганді здорового способу життя, формуванню активної життєвої позиції, зменшенню залежності від гаджетів та комп'ютерних ігор. 

Проведення тренінгів, семінарів та конференцій сприятиме підвищенню рівня знань і обізнаності дітей та молоді у захисті прав людини, розвитку навичок критичного мислення та підвищенню рівня медіаграмотності мешканців села. Участь у організації та проведенні заходів в межах проєкту сприятиме розвитку комунікативних навичок молоді, формуванню активної громадської позиції, розвитку волонтерського руху. 

Залучення до проєкту представників державних органів та органів місцевого самоврядування підвищить рівень довіри до місцевої влади, а участь осіб різних вікових категорій та різного соціального статусу сприятиме підвищенню рівня згуртованості села.

Що буде далі?
Спортивна зала Варварівського ліцею може бути використана для проведення спортивних секцій, для проведення спортивних сільських та районних змагань, для проведення тренінгів та семінарів, інтерактивних занять, флешмобів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 261 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,98 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 69,98

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту