Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Творча еко-майстерня «Деревій»

Творча еко-майстерня «Деревій»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 58

Локація
м. Рубіжне

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 рік

Загальний бюджет проєкту
31 699 грн

Про що цей проєкт?
Локдаун зробив так, що люди вимушені дистанціюватися один від одного. Багато заходів стали проводити онлайн. Самоізоляція зменшила живе спілкування. Пандемія, а ще й військовий конфлікт, який триває в нашому регіоні, проявили розрив між різними категоріями людей.

За допомогою нашого проєкту ми хочемо змінити ситуацію – зміцнити соціальну згуртованість. Спільна творчість сприятиме об’єднанню та комунікації. Майстер-класи з еконаправленістю створять сприятливі умови для розвитку креативного мислення жителів громади Рубіжного. Інших подібних ініціатив в нашому місті немає.

Що плануємо робити?
– Інформаційна кампанія: анонс в соціальних мережах і на сторінках проєкту «Деревій», анонси по соціальних групах у фейсбуці, в місцевих ЗМІ, розклеювання оголошень по своїх локаціях;
– Закупівля необхідних матеріалів для проведення майстер-класів;
– Підготовка зразків для проведення майстер-класів;
– Анонсування та проведення серії майстер-класів: «Апсайклінг текстильних виробів», «Декоративне панно з природних матеріалів», «Декор кераміки», «Ресайклінг паперових виробів», «Малюємо етнохатинку»;
– Проведення занять: «Виготовлення Берегині», «Дерево життя», пошиття екоторби з вживаних речей та її декор, пошиття захисної маски, виготовлення текстильного патчу;
– Виставка до свята «Дня сім`ї»;
– Фінальна виставка в місцевій бібліотеці;
– Збір відгуків та пропозицій про результати проєкту;
– Стаття в місцевих ЗМІ про проєкт «Деревій»;
– Круглий стіл за результатами проєкту.

Чого плануємо досягти?
Наш проєкт збільшить соціальну згуртованість і причетність жителів громади Рубіжного. Еконалаштованість нашої майстерні сприятиме тому, що учасники нашого проєкту сортуватимуть сміття. Вони навчаться давати друге життя вживаним речам. Зменшиться страх перед пандемією Covid-19. 

На глобальному рівні такі проєкти, як наш, сприятимуть зростанню екосвідомості та креативного мислення. Зміцнять ментальне здоров'я молоді в умовах карантину та військового конфлікту на сході України.

Що буде далі?
Вплив проєкту продовжиться після його завершення, тому що ми й надалі продовжимо ним займатися. В нашій творчості з дітьми та молоддю ми та й далі будемо використовувати вторсировину,  будемо брати участь у виставках в місті та в Україні, популяризуючи ідеї екосвідомості.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 58

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту