Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Severodonetsk: ласкаво просимо!»

«Severodonetsk: ласкаво просимо!»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 90

Локація
м. Сєвєродонецьк

Дати реалізації
Вересень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
53 000 грн

Про що цей проєкт?
Починаючи з 2014 року, місто Сєвєродонецьк виконує функції обласного центру. Однак туристична привабливість міста залишається доволі низькою, попри те, що розвиток туризму віднесено до першочергових пріоритетів реалізації Стратегії сталого розвитку України. Зараз культурно-туристичний потенціал міста залишається невикористаним.

За основу проєкту взято розроблений ГО «Арт Гвард і Я» туристичний маршрут, до якого увійшли об’єкти культурної спадщини міста. На підставі маршруту розроблено макет туристичного путівника та видано перші «пілотні» примірники. 

Мета проєкту – посилити туристичну привабливість міста Сєвєродонецьк шляхом розробки та впровадження серії матеріалів та комплексу заходів, спрямованих на популяризацію пам’яток історії, архітектури та монументального мистецтва місцевого значення, згуртувати мешканців громади навколо покращення іміджу міста.

Що плануємо робити?
Плануємо презентувати путівник Сєвєродонецьком у бібліотеках міста та провести екскурсію за маршрутом на День туризму.

Чого плануємо досягти?
Виконання проєкту дозволить реалізувати першочергові пріоритети Стратегії сталого розвитку України та посилити туристичну привабливість міста Сєвєродонецьк. Його втілення сприятиме розвитку туризму в місті, дозволить залучити значні фінансові надходження, розширити малий та середній бізнес, а також згуртує мешканців громади навколо покращення іміджу міста. 

Цільова аудиторія отримає вичерпну інформацію щодо об’єктів культурної спадщини – пам’яток історії, архітектури та монументального мистецтва місцевого значення м. Сєвєродонецьк, а також згуртується навколо втілення ідеї щодо покращення іміджу міста.

Що буде далі?
Мешканці та гості міста, внутрішньо переміщені особи, що мешкають у Сєвєродонецьку, матимуть змогу користуватись путівником у бібліотеках міста.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 90

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту